reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
wisienka Ty się nawet w sprawie genów nie odzywaj! Nikt nigdy przenigdy nie dałby Ci tyle lat ile masz w rzeczywistości :-D Stojąc obok swojego syna wyglądasz jak jego siostra!! :-D ZAZDROSZCZĘ!!!
 
No ja też oprócz łóżeczka i butelki i na wszelki wypadek smoczka nic nie bede musiała kupować bo mam po starszaku może tylko kilka ubranek jak by to była dziewczynka. Tylko muszę oddać wózek do serwisu aby go przejrzeli i nowe koła założyli
 
mnie też ominie większość zakupów, na pewno będę kupować nowy przewijak, monitor oddechu, butelki, może łóżeczko bo młody ma duże, przerobione na tapczanik i zobaczymy czy już będą przenosiny na większe łóżko czy jeszcze nie
wózek, ubranka, streylizator, laktator itd wszystko jest i heh nie mogę doczekać się sortowania, prania, prasowania ;-)
 
a mnie czekaja wszystkie zakupy oprocz łozeczka. Wszystko oddałam. Myślałam że już się na drugie nie zdecydujemy a jednak jest. Aż mnie przerazaja te zakupy :( ale teraz duzo rzeczy odpuszcze. Przy Wiki zaszalalam na maxa bo to pierwsze teraz madrzejsza troche nie bede tak szalała :)
a za duphaston place 35zł
 
o tak, jeszcze butelki będe musiała kupić, jeszcze nie wiem jakie, pewnie Avent, na pewno nie kupie drugi raz tommee tippee.

Największy dylemat jaki będe miała, to gdzie przygotować kącik do spania dla dziecka.. mam nadzieję, że mimo wszystko taki dylemat będzie mi dane mieć .. ;)
 
reklama
Fajny wątek :)
Oddałam wszystko co miałam, łącznie z krzesełkiem do karmienia, łóżeczkiem, tzn. turystyczne mam, nosidło, wózek do lekkiej naprawy. Jak poznam płeć to zacznę się zastanawiać nad zakupami, po córce mam trochę ciuchów, kuzynka za 3 tygodnie rodzi chłopaka, ma mi odkładać ubranka, tak na wszelki wypadek ;)
 
Do góry