reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
anula przybiegłam tu za Tobą i czekam na relacje z zakupów
popcorn.gif
 
ha nasze wczorajsze łowy : Dywanik do pokoju dziecięcego, linku nie wkleję bo na stroni ikei się nie wyświetla niestety :( ale jak ogarniemy wszystko to zrobię fotki całego pokoiku i Wam pokaże :) do tego dwie lampki : SMILA BAGGE Lampa ścienna - IKEA SMILA BLOMMA Lampa ścienna - IKEA , dwa pojemniki na zabawki (nie wiem skąd Tosia tyle tego ma - pojemników już ma 4 plus zapchany regał :/, Dokupiłam sobie dwie poduchy na kanapę :D:D i wiadomo wieszaki jakieś ręczniki :) ogólnie zakupy uważam za udane :) Kurczę ale strasznie żałuję że nie ma aktywnych linków do tego dywaniku bo jest śliczny. A i polecam : KRAMA Ręcznik - IKEA , myślę że przy maluszku taki ręczniczek to podstawa, wiadomo można używać pieluszek,a el i takie cudeńka się przydadzą
 
Nika - też zazdroszczę "stanu gotowości" u mnie coś ostatnio stanęło w miejscu... Aleeee tłumaczę sobie, że mam jeszcze czas - najwcześniej rodzić mogę 1 lipca i basta! :tak:

AAAA patrzcie co mi się udało wylicytować, a raczej kupić - bo chętnych nie było Sterylizator DO MIKROFALI PHILIPS AVENT (3242762833) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jeszcze odbiór w Wawie :tak::tak: Co prawda kobitka się jeszcze nie odezwała, ale wybaczę jej dziś - uderzę do niej jutro :-)

Kupiłam też sobie w sobotę kieckę i bluzkę - razem za 18 zł :-) i małemu dwa pajace, z tych małych bo zauważyłam deficyt małych ubranek... - za mniej niż 2 zł sztuka :tak:

Uderzyłabym też do Biedrony po koszule ale... po pracy to już chyba nie będzie do czego, a mój się zarzekł że koszul kupować mi nie będzie :-D no może to i dobrze, bo jeszcze by kupił rozmiar beczkowy i nie wyszłoby mu to pewnie na dobre... :-D:-D:-D Inna rzecz, że dopadł mnie kryzys finansowy - została stówka do końca m-ca - na co idzie ta kasa?? :baffled::baffled::baffled:
 
ariena gratuluje wygrania aukcji :-)

Mam do Was pytanie, w jakim rozmiarze kupiłyście ciuszki dla swoich pociech? 56 czy 62? ja mam ciuszki od koleżanki, a tam w rozm. 56 jest nie wiele (zaledwie parę sztuk, wg mnie to mało) i zastanawiam się czy dokupić trochę w rozm 56 czy nie.. :zawstydzona/y:
 
Marys ja włąsnie jestem na stronie smyka i się zastanawiam nad rozmarem - bo sumie nie mam porównania między 56 a 62.

ariena Ty szczęściaro! Nas teraz czeka największy wydatek: wózek i łóżeczko (+wyposażenie), ale dziadkowie z obu stron się dokładają (akurat będzie na wózek- najdroższa rzecz)
 
Marys - ja mam sporo ciuszków właśnie 56 i 62, troszkę tylko 58 i 68 (ale nie sądzę, żeby te ostatnie były mi potrzebne tak od razu). Myślę, że warto zwrócić uwagę na wielkość dziecka teraz i trochę poszacować, jak duże może się urodzić.
 
reklama
Do góry