reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Dziewczyny drogie POMÓŻCIE!! Już nie mam siły z tą wyprawką... Został mi miesiąc a my nie mamy... WÓZKA!! Wiem, że już kilka razy pytałam o nie, ale co z tego... skoro nadal nie wybrałam...
Może być nówka, albo używka - obojętnie - byle miał max 60cm szerokości z kołami - nie wybrzydzam, taka winda... :/ Zależy mi, żeby była duża gondolka i w miarę duża spacerówka, ale żeby po złożeniu nie zajmował całego bagażnika... Mam fotelik maxi cosi citi i dobrze jakby można go było montować do stelaża. Byłam zdecydowana na baby active elipso ale trochę poczytałam opinii i już jestem głupiaaaa. Podobają mi się też baby design lupo no i jedo - ale te, wg danych producenta są za szerokie! :wściekła/y::wściekła/y: Jak nie kupię wózka do końca czerwca to... nie wiem co... :crazy::no:
 
Dmuchawcu - cudna karuzela!! :tak::tak::tak: Też taką chcę dostać:-p!! :-) (po ostatniej "imprezie" rodzinnej utwierdziłam się w przekonaniu, że jak "se" kupie, to "se" będę miała... :-()

mama2013 - wózki bebetto też mi przypadły do gustu ale niestety... mam taką wredną sąsiadkę, która wszystko dosłownie "małpuje" po nas, jedynie z wózkiem nas wyprzedziła i ma właśnie ten model. Nie dam jej satysfakcji i muszę kupić inny.. Wiem głupie to ale cóż... :-p

Wyczytałam, że Lupo jednak ma całe 60cm... więc jest nadzieja... Tylko który - zwykły czy ten comfort?? Ktoś tu z naszych mamusiek chyba dostał w prezencie ten wózeczek...?!:confused:


aaa dmuchawcu - mam chustę, którą mi podesłałaś z linka - przyszła do mnie i jest pięęęęęęęęęękna!!!! :-):-):-):-):-):-) Ale pojęcia nie mam jak to wiązać:zawstydzona/y: (a mam już nawet mega misia na przeszkolenie :-D)
 
reklama
Madziu- ja moge doradzić tylko chustę elastyczną bo tylko takiej używałam:tak: Uważam , ze na poczatek jest łatwiejsza w uzytkowaniu, no i wygodniejsza z tego względu, ze najpierw wiążesz na sobie, a dopiero potem wkładasz do chusty dziecko. Można ja później oczywiście dociągnąć jak tkaną, ale zazwyczaj nei ma takiej potrzeby.

Ale chusta elastyczna ma także swoje minusy- poniewaz jest rozciągliwa nie da się w niej nosić ciężkiego dziecka-czyli max do 12-13kg. No ale tyle waży 1,5roczne dziecko. Ja nosiłąm pszczoły do roku-potem już nie były zainteresowane:no: Także dla mnie ten minus to nie minus.

Także jesli interesuję Cię chusta elastyczna, to służę pomocą:tak: Jeśli chodzi o tkaną, to choc mi się marzy i przymierzłam, to nie mam doświadczenia. Obawiam sie więc , że moje rady nei będą adekwatne.
 
Do góry