reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
:angry:Zeżarło mi posta!!!!!:angry:

Madziu - ja mam chustę ze strony chusta.pl

http://www.chusta.pl/index.php?page...facturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=29

Jestem z niej bardzo zadowolona!!!
Nie polecam chusty TULA- bardzo popularnej. Nosiłam ją i moim zdaniem jest za wąska i zbyt rozciągliwa.

Ariena chciała kupic chustę używaną i przypadkiem natrafiłam na fajną, tanią i w super stanie.
Jesli chcesz kupić nową, to polecam sklep chusta.pl.
A jesli używaną- chętnie pogmeram na allegro:tak:
 
Ostatnia edycja:
Od 4 miesięcy jestem szczęśliwą mamą cudownego Patryczka :) to był najwspanialszy prezent na moje imieniny jaki mogłam dostać :D jeśli chodzi o zakupy to głównie w ten szał wpadł mój mąż i mamy chyba już wszystko co niezbędne. Zastanawiamy się jedynie nad kołderką ewentualnie śpiworkiem do spania. Czytałam, że śpiworki to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, bo dziecko się nie rozkopuje i nie marznie. Fakt faktem, póki co mamy kołderki i czasami Patryk rozkopuje się tak bardzo, że w nocy jest cały zimny :/ Znalazłam prześliczne śpiworki Grobag. Tutaj link do sklepu Gro Company - FabrykaWafelkow.pl . Korzystałyście z nich? Podoba mi się strasznie Gro Company Sandcastle Bay, przesłodkie :))) będę wdzięczna za opinie i rady ;)
 
GOSIA-N - mamy takie dwa śpiworki, ale moja córcia nie chce dać się do nich zapakować :eek:. Zaraz się wierci i się denerwuje. Liczę, że jak nieco podrośnie będzie lepiej. Śliczne te Twoje śpiworki, choć drogie. Ja kupowałam też śliczne w TK MAXie po ok 60-70zł.
 
Ja w ostatnim czasie przeprowadzałam remont swojego mieszkania i nieco zmieniłam wygląd korytarza - zamontowałam w nim takie schody okrągłe - prezentują się bardzo fajnie ;)
Oczywiście zamontowałam na nich barierki ochronne tak aby nic się mojej małej niuni nie stało.
 
GOSIA-N - mamy takie dwa śpiworki, ale moja córcia nie chce dać się do nich zapakować :eek:. Zaraz się wierci i się denerwuje. Liczę, że jak nieco podrośnie będzie lepiej. Śliczne te Twoje śpiworki, choć drogie. Ja kupowałam też śliczne w TK MAXie po ok 60-70zł.

przerabiałam to na początku. też był problem z zapakowaniem się do środka, ale z czasem przeszło ;) zaczęliśmy od tego, że najpierw rozpinamy śpiworek, kładziemy moje małe na rozpiętym spiworku i zajmujemy czymś, zabawką czy czymś takim, a potem zapinamy dopiero śpiworek :) za pierwszym razem był niepokój w oczach, ale potem spodobało się i teraz nie musimy już go rozpinać, żeby włożyć dziecko do środka.
A jakie kupowałaś w TK MAXie? jakiej firmy? nie widziałam tak żadnych :o
 
reklama
Do góry