reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

wywołanie skurczy, zwłaszcza takie głaskanie może to spowodować
a ja miałam skróconą szyjkę i rozwarcie od 19tc, po 19 tc jeszcze się pogłębiło a potem zaczęło się zmniejszać- przez leżenie i leki
 
reklama
U mnie co grubsze też z głowy. Większość mam po moim Synku i córce kuzynki :tak:
Jeśli chodzi o butelkę na pewno dr. Brown i żadna inna. Mleko Nan HA (jestem alergiczką :confused2:)Poduszka rewelacja!! Muszę kupić nianię, podgrzewacz, smoczki, kapturki (Tylko i wyłącznie dzięki nim mogłam karmić - mam wklęsłe sutki :baffled:) i jakieś tam drobiazgi pokroju pieluch i kosmetyków.
 
Przypomniało mi się jeszcze o pasie po porodowym!!
Nie wiem czy go jeszcze posiadam!?! Jeśli nie to na pewno zakupię bo życie mi uratował!! Jako, że po CC mówiąc brzydko flaki mi latały i nie mogłam się przekręcić z boku na bok - on mi je ładnie utrzymał! Dodatkowo przyśpieszył (tak sądzę) powrót wszystkich organów na miejsce i talia osy wróciła ;-):-p

Najlepszy jest taki na rzep! W miarę jak się zmniejsza obwód pasa zapinamy mocniej i cały czas ładnie trzyma.
Pewnie w czerwcu się w nim ugotuje ale nie ważne.

Szczerze polecam pas

 
Ostatnia edycja:
A my praktycznie wszystko będziemy musieli kupić, swoją drogą już nie mogę doczekać się tych zakupów :)
Wózek mamy upatrzony, będzie trzeba też kupić łóżeczko z całym wyposażeniem, jakąś komodę do pokoju dzidziusia.

Dostaniemy trochę ubranek po chrześniaku mojego męża, jeśli będziemy mieć chłopca to dużo się przyda tym bardziej że mały jest z lipca tego roku więc pomiędzy naszymi dziecmi będzie równo roczek różnicy :)

Będzie trzeba dokupić trochę ubranek, butelki, smoczki, kocyki, ręczniczki i inne bajery :)

O i jeszcze huśtawkę fisher price dostaniemy, jest boska :)
 
Witajcie drogie koleżanki!!!
jesli poszukujecie kombinezonka na zime / nowego spiworka / ubranek,zapraszam!!!!
mam do sprzedania dwa sliczne kombinezony po mojej córeczce (pasuja i do chłopczyka i do dziewczynki) na chrzest tez sie super nadają!!!!

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dla kolezanek z bb oferuje 10% rabatu-wystarczy,ze po zakończeniu aukcji napiszesz do mnie na maila,ze jestes z bb i podasz swój nick!!!!!!

zapraszam serdecznie!!!!

bede równiez wystawiac ubranka dla maluszkow!!!!!

no i wkoncu wystawie ubrania ciążowe-jesli czegos potrzebujecie-piszcie-miałam tyle ubran z usa ze niektórych nie zalozylam a ni razu!!!zwłaszcza przeróżnych tuniczek/sukieneczek...-zagladajcie,bede je na dniach wystawiac!!!!!
 
Hej Dziewczyny :)
My "stety"/"niestety bedziemy musieli kupic wszystko od samiusienkiego poczatku. U mnie w rodzinie nie ma malych dzieci (rodzina sama w sobie do duzych tez nie nalezy, to pewnie dlatego :-(). Za to rodzinka mojego chlopaka jest mega kolosalna - 5cioro rodzenstwa, gdzie on szosty jest najmlodszy; trojka z jego rodzenstwa ma juz dzieci, co daje jemu w sumie 11scioro siostrzencow/-nic, bratankow/-nic! W tym najstarsza siostrzenica mojego chlopaka jest o rok ode mnie starsza :szok:! LOL! Mozna by zatem rzecz, ze bedzie po kim "odziedziczyc" sporo rzeczy, ale problem w tym, ze najmlodsza dziewczynka z calej tej gromadki ma juz 7 lat, wiec wcale nie jest powiedziane, ze cos jeszcze sie u nich uchowalo. Poza tym rodzinka jeszcze nie wie, ze spodziewamy sie malenstwa (ani moja, ani jego - czekamy do swiat, by podzielic sie nowinami). Tak wiec szykujemy sie na zakupy od zera :D

Jako ze widze, ze wiekszosc z Was jest mocno obeznana w tym co i jak, pewnie bede zameczac Was pytaniami :-)
 
reklama
Do góry