reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
Ja gdzieś około 6 miesiąca ciąży zaczynałam kupować i powoli gromadzić rzeczy dla synka. Teraz już praktycznie wszystko mam poza jakimiś drobnostkami więc zupełnie nie zaprzątam sobie tym głowy ;-)
 
Jasmina ja zaczęłam zakupowe szaleństwo jak znaliśmy już płeć dzieci,teraz to chyba trochę za wcześnie jest.

My też już większość wyprawki mamy. Jeśli będzie dziewczynka to ubranka będą po Zosi,niektóre jeszcze nowe z metkami,ale nie potrafiłam się wtedy powstrzymać:-)

Po Filipie wszystkiego się pozbyłam,ale siostra męża ma 7 miesięcznego syna więc w razie czego ubranka będą po nim:-)

Marcelinka a dlaczego mówisz,że nie kupisz butelki tomee? ja Używam przy Zosi tylko tych butelek i jestem bardzo zadowolona.
 
Jak ja już by chętnie kupiła coś....no cokolwiek! Butelkę chociaż :sorry2:

Niedługo chyba zdecyduję się na poduchę bo sobie miejsca nie mogę znaleźć.

A spodnie chyba takie.

Na razie sprzedaję rzeczy znajomej maclarena xlr i fotelik recaro 0-13 i rowerek dla Małej królewny 12. Jak się z tym uporam to się za swoje zakupy wezmę.
 
Ostatnia edycja:
To ja powiem co wiem;)
Dla dziecięcia narazie mam zamiar kupić łóżeczko turystyczne plus materac gryczano kokosowy.
wkładek lakt nie kupuje mam 8 kompletów wielorazowych z bambusika;)
pieluszki jednorazowe tylko na początek-1 miesiąc aż się ogarnę po porodzie-potem wielo mam sporo kieszonek mam closeparenty mam formowanki-sama szyłam-do tego otulacze wełniane;)-więc starczy

ciuszki mam po córach jedyne co jeśli bedze chłopak to eko farbe do tkanin kupię i te różowe body i Pajace przefarbuje;)
i parę jakiś wyjściowych chłopiencych kupię

Napewno jakaś nowa chustę do noszenia kupie ale to jak bedze kasa luźna bo mam 17chusy:sorry:

Wózek mam jedyne co dostawkę do wózka dla młodszej córy kupię

butelek nie kupuje na razie mam taka Medela butelka Calma | MAMA DAMA - SKLEP INTERNETOWY DLA KOBIET W CIĄŻY I MŁODYCH MAM

wystarczy po 6 mieś nauka picia z kubka ,nie kapków nie używamy-niezdrowe

z kremów to tormentalum-jak by sie już cos działo do stosowania leczniczo poza tym oliwa z oliwek-moje dzewczyny miały alergie na wszystkie kosmetyki i sprawdzała sie oliwa z oliwek a do mycia mydło malyrskie do prania kupie ten co ostatnio -nie pamiętam jaki:eek:ale gdześ mam zapisane
no i proszek do pieluch to wszystko
 
reklama
Do góry