reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

koriander

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Październik 2009
Postów
3 468
Miasto
daleko od szosy :)
Wstawiajmy w tym watku linki, zdjecia i zapytania dotyczace wszystkiego co wiaze sie z zakupami. Zwlaszcza ze za kilka miesiecy zacznie sie szal ubrankowo-wozkowo-lozeczkowy :-) No i my zwiekszajac rozmiary bedziemy mogly dzielic sie radami gdzie kupic fajne ciuszki.
 
reklama
Dziewczyny,

apropo zakupów. Akurat mam na myśli leki - Duphaston. Jeżeli je zażywacie to proponuję je kupować w aptece internetowej www.doz.pl .
W necie kosztuje opakowanie 30zł, a w normalnych aptekach min. 43zł wzwyż. Zamawiając w necie leki na receptę można je odbierać w wybranej (z ich listy) aptece na mieście. Zamierzam tak teraz właśnie wykupić kolejną receptę.
 
natis wszystkie leki i i inne rzeczy (np. tran) kupuję tylko w tej sptece :-) Naprawdę się opłaca, mają mase fajnych promocji, jest rzeczywiście taniej niż w innych aptekach. Takze ja równiez polecam!

...i tak zachwalacie tego rogala ze chyba tez się w późniejszym czasie skuszę :-)
 
Jeśli chodzi o szaleństwo zakupowe to mnie w większości to ominie. Wszystkie rzeczy typu wózek, łóżeczko, kocyki, rożki kupowaliśmy uniwersalne. Mam też laktator,podgrzewacz, a nawet nowe butle tomee. Jeśli będzie chłopiec to czeka mnie zakup ubranek i pościeli no i drobiazgów. Mam też kilka ciazowych ciuchów i biustonoszy. Ns pewno już teraz kupię krem musteli na rozstepy bo nie mam ani jednego a mieć nie chcę:-D
 
wisienko to podobnie jak u nas :-) "Grubsze" zakupy nas na szczęście ominą bo mamy wszystko po Dawciu. Nawet jak będzie córeczka to mam zaopatrzenie ful wypas bo mam 4 siostrzenice :-D
W pierwszej ciąży od 4tyg uzywalam kremu z ziajki przeciw rozstępom i też nie mam żadnego... Choć przyznam ze to chyba bardziej zasluga genów :-D bo u jednych nawet najdroższe kremy nie działają...
 
reklama
czytałam,że kobiety w stanie błogosławionym powinne używac tylko specjalnych kosmetyków dla ciężarnych...bo inne mogą byćszkodliwe...ale nic takiego nie znalazłam...na co powinnam zwrócić uwagę?
 
Do góry