reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

reklama
madzia- jak kiedyś pisałam, przy Ewie miałam te zwykłe tt i te z tą rurką, dla niej nie było różnicy z której pije, dla mnie te zwykłe myło sie duzo szybciej, teraz kupie tylko te zwykłe TT, a na kolkę to i tak sabsimplex
W sumie u nas butla to tylko awaryjnie na początku chce wyłącznie piersią, przy Ewie raz dziennie szła butla potem częściej

A jedynie co fajnego w tej butli to czujnik ciepła, bo kiedy on pokazywał ze za ciepło ja myślałam ze w sam raz, szybko się nauczyłam jaka ma być temperatura płynów
 
Ostatnia edycja:
madzia128-butelka TT z czujnikiem ciepła jest super,jak mój synek był jeszcze zupełnie mały a my z mężem nie wiedzieliśmy dokładnie jaka ma być temperatura wody,bardzo pomagał nam ten czujnik,włącznie z tym,że uchronił go ten czujnik przed poparzeniem (w nocy zaspany mąż szykował mleko,na szczęście spojrzał na kolor...)potem jak już się ma wprawę butla z czujnikiem idzie w odstawkę bo rzeczywiście jest trudna do mycia w porównaniu z Aventem czy inną TT,ale na początku na pewno warto mieć tą z czujnikiem.
 
reklama
Asiu gdzie kupiłaś te łóżeczko?? My zrobimy takie wieksze zakupy w połowie kwietnia. Zakupy typu wózek lóżeczko materac pościel...w sumie wszystko bo mam tylko ubranka:-)bo to się najłatwiej kupuje:-):-D no i ręczniki. W sobotę jadę do 4 kidsa i smyka do zakopianki z mężem to może jakieś kocyki i śpiworek kupie:-)

Dziewczyny a czy kupujecie becik czyli rożek czy wystarczy kocyk zamiast??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry