reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

CZAPELKA - kupilam ten termomentr i jest świetny. Bardzo dokładny, wygodny w użyciu, super!
TERMOMETR BEZDOTYKOWY Tech Med TM F03B (3137258782) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do nakładek silikonowych na piersi to kupiłam z Aventu (laktator zreszta też).

który laktator natisku reczny cZy elektryczny ? a podgrzewacz do butelek czy sterylizator kupujecie ? wlejcie linki..

JENY - kupiłam ręczny laktator z Aventu. Z Natalią też z niego bardzo dużo korzystałam i było ok. Uszczelkę trzeba tylko częściej wymieniać, bo dość szybko się zużywa. Pamiętam, że 100ml ściągałam w kilka minut i nic nie bolało. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie :-)


SARA - Kochana, czy do tego podgrzewacza z Aventu wchodzą butelki Dr Browna???
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny ja tak z innej beczki powiedzcie jakie pierwsze mleko wypróbowałyście dla niemowląt, pytam z ciekawośc bo nastawiam się karmić piersią ale nie zawsze to wychodzi i trzeba dzieciątko czymś dokarmić
 
te kosze to dla mnie porażka - raz że to nie jest duży problem by się szybko pozbyć z domu brudnych pieluch, dwa że to dla mnie masakra na środowisku - dodatkowa folia, która się nie rozkłada
ogólnie myslę, że to wywalenie kasy

z mlekiem to trzeba uważać, często dają darmowe próbki i tego warto spróbować, ja się na próbce nan przekonałam że to nie dla nas - młody wypił butlę [normalnie wciągnął tak że byłam w szoku] a po 3 godzinach leciał mi przez ręce i wymiotował - więcej nan nie spróbowaliśmy
u nas się sprawdził bebilon
na początku polecam mniejsze pudełka - żeby zobaczyć czy dziecku będzie smakować, czy będzie chciał pić, niektóre dzieci nie lubią smaku danego mleka
 
to się rozejrze za próbkami mleka w proszku a co za słoiczkami oprócz oczywistego aspektu że są mega drogie i elpiej samemu coś ugotować ale czasmi trzeba mieć słoiczek w domu awaryjnie macie też jakieś ulubione sprawdzone marki??
 
DZIEWCZYNY - ja wychodzę z założenia, że każdą rzecz - proszek, mleko, krem, płyn, pieluchy itd... - trzeba wypróbować na dziecku. Dlatego kupuję wszystko w jak najmniejszych opakowaniach i dopiero jak się sprawdzi (dziecka nie uczuli, będzie mu służyło) to kupię w większych opakowaniach.

Z moją Natalką nie miałam problemu - co jej kupiłam było ok, ale moja szwagierka miała problem ze wszystkim - uczulenie na pampersy, na Jelpa, na krem z Johnsona...
Teraz postanowiłam popróbować i dopiero później kupować zbiorcze większe opakowania.

LEIR - na słoiczki mamy jeszcze sporo czasu, wszystko po 4 m-cu. Teraz kupiłam tylko herbatki z HIPPa od 1 tygonia - rumiankową i koperkową a dla siebie na laktację.
Choć właśnie czytam, że mają sporo glukozy - co o tym sądzicie mamusie????

JENY - fajny ten kosz :-), ale kupiłam już woreczki zapachowe ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie drogie kolezanki!

zapraszam na swoje aukcje w dziale giełda:
https://www.babyboom.pl/forum/sprze...ynki-hustawka-ciuchy-zobacz-koneicznie-65145/

dla kolezanek z bb mam rabat NA WSZYTSKO 5%!!!! wystarczy,ze napiszecie do mnie na maila ze jestescie z bb a rabat zostanie doliczony przy koncowych zakupach!Juz wiele z Was było zadowolonych...na prosbe zainteresowanych moge dac namiary na te z Was,które juz u mnie kupowały...zachecam tez do obejrzenia moich komentarzy na allegro:)

zapraszam serdecznie,mam jeszcze kilka rzeczy do sprzedania!
 
reklama
ja herbatki kupiłam Humany bo była u nas promcja w realu po 5 zł za puszkę i też wziełam sobie koperek i rumainek a potem zobacze jak się sprawdzi
 
Do góry