reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Dziewczyny, przyszła moja paczka ze smyk.com :-)
Razem z Zuzią montowałyśmy leżaczek. Oprócz tego jest mata edukacyjna, karuzela na łóżeczko :) I masa kosmetycznych drobiazgów w tym ekologiczne pieluchy.. hmm ciekawa jestem jak się sprawdzą :)
Beaming Baby, Ekologiczne pieluszki jednorazowe mini 2-6 kg - Beaming Baby - Świat niemowlaka - Smyk.com
photo (9).jpg
 

Załączniki

  • photo (9).jpg
    photo (9).jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 53
reklama
anusiak SUPER :-)

NATIS ja mam zamiar kupić rumianek, koper i laktacyjną właśnie z HIPPa

leir u nas jak się uda to NAN1ha lub Bebilon, na słoiczki za wcześnie jeszcze

jeny dla mnie ten kosz to zbędny wydatek
 
anusiakanusia zakupy super :)


wiem dziewczyny że na słoiczki jeszcze za wcześnie ale ja już sie rozglądam bo potem mąż będzie potrzebował jedynie wytycznych co kupić i w jakim sklepie u mnie narazie w mieście cenowo i z wyborem wygrywa real co mnie bardzo zaskoczyło bo jeżeli chodzi o zakupy codziennego użytku to nigdy tam nie chodzimy z mężem bo poprostu jest drogo


 
Anusia super zakupy, świetny ten leżaczek!!!

Natis ja ostatnio czytałam artykuł o producentach i najbardziej odradzali w nim Hippa... zawiera najwięcej cukru ze wszystkich dostępnym na rynku firm. I dotyczy to wszystkich ich produktów także nie wiem... ja raczej zdecyduję się na coś innego.
 
leir słoiczki to wszystkie po kolei - nie ma sensu się nastawiać tylko na jedną firmę, każda ma coś ciekawego, innego, fajnie bo różnorodnie, ale to heh w grudniu ;-)

my z hippa byliśmy bardzo zadowoleni, poza tym hipp robi też herbatki do parzenia, więc zupełnie ziołowe pozbawione cukru
 
Isis zdecydowanie ta druga pościel - beżowa.

Natis zapisałam sobie ten termometr w ulubionych, dziekuję za link.

anusiakanusia
proszę daj namiar, link, nazwę tego leżaczka - jest śliczny!
 
reklama
Do góry