reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

świetne te wózki :-D

a mój wóz już wyczyszczony, nasmarowany - super się prowadzi
wszystkie rzeczy do sterylizacji wymyte, tylko wnętrze sterylizatora jeszcze w zmywarce, jak się wypierze, to wrzucę wszystko do pudła i przed samym wyjściem do szpitala się wysterylizuje

zostaje poprasować kilka rzeczy i dopakować torby
 
reklama
Fioletowa, my to leb w leb na suwaczku :) na kiedy masz cc??

Ja juz tez prawie gotowa.. jeszcze na wanienke czekam, lozeczko maz i Zu przygotuja jak bede w szpitalu, ale wszystko poprane i poprasowane..

Torba spakowana..
 
Wierz mi kochana, ze Emmy są super łatwe w manewrowaniu, swietnie wywarzone rewelacyjnie sie podbijają.. Z Zu miałam skrętne kółka i w moim terenie sie nie sprawdzały, nonstop musiałam schylac sie i je blokować. Więc zależy co kto potrzebuje i gdzie mieszka :)
 
reklama
Gratuluje zakupów wuzikowych;-)

My wczoraj jeszcze kupilismy na allegro monitor oddechu, za parę miesięcy odsprzedam komuś bo juz nie będzie potrzebny.

UWAGA!
W Biedronce od jutra rzeczy dla maluszków, ładne kocyki, torby, bodziaki, pieluszki, tetry i flanelki i tanie pampersy, poza tym koszule dla mam karmiących, zabezpieczenia do sz.afek itp
Ja zamierzam zakupić kocyk ;) no i koszulę
 
Do góry