reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

Dobre i 6 miesiecy - zwlaszcza dla tak niedoswiadczonych rodzicow jakimi my bedziemy :) Na pomoc rodziny tez nie bedziemy mogli liczyc, wiec pozostaje nam wanienka z lezaczkiem zeby malucha nie utopic :)
 
reklama
Kochana my to dopiero miejsca nie mamy! Sama nie wiem jak to wszystko zorganizowac. Lazienka nasza ma 3 metry kwadratowe i musielismy tam zmiescic prysznic, umywalke, kibelek i pralke wyobrazasz to sobie? Oprocz tego mamy dwa nieduze pokoje i mikroskopijny przedpokoj w ktorym nawet miejsca na szafe nie ma.
 
Skoro po 6 miesiacach maluch nadaje sie do wanny to moze pod prysznic tez sie nada - na szczescie zrobilismy gleboki brodzik. I wtedy wanienke z bajerami mozna sprezentowac innej niedoswiadczonej mamuscie noworodka albo sprzedac na allegro :)
 
Matylda tu na forum krąży gdzieś wersja elektroniczna tej książki:tak: Chyba w dziale niemowlaki:-) Ja przeczytałam. Stosowałam się do niektórych rzeczy ale nie do wszytskich:-) Przeczytac na pewno warto:tak:
 
reklama
Ta ksiazka jest super :) Juz ja kiedys u mojej cioci przegladalam i bardzo mi sie spodobala. Matylda, Sylwia dzieki :-)
 
Do góry