reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

ptaszyna - mozesz odpuscic sobie ochraniacz jesli tylko po to kupowalabys juz teraz posciel. Niektore mamy wrecz twierdza, ze jest on niebezpieczny w poczatkowym okresie zycia niemowlaczka a na pewno nie jest on niezbedny.
 
reklama
ptaszyna ja tak właśnie robię - mam kupione śpiworki i prześcieradło do tego - frotte, a ochraniacza nie kupiłam i raczej nie będę...
na początku nie jest raczej potrzebny - skoro jego główna funkcja to ochrona przed uderzaniem się w szczebelki, a dziecko na początku samo się nie będzie przemieszczać...
ja nie będę miała żadnych takich wynalazków [ochraniacz, baldachim] bo nie chcę mieć zbyt wielu "zbieraczy kurzu" - oboje jesteśmy alergikami i boję się że synek może coś odziedziczyć
 
ptaszyna - mozesz odpuscic sobie ochraniacz jesli tylko po to kupowalabys juz teraz posciel. Niektore mamy wrecz twierdza, ze jest on niebezpieczny w poczatkowym okresie zycia niemowlaczka a na pewno nie jest on niezbedny.

no masz racje, w niemczech np sa zabronione takie ochraniacze , i posciel do pierwszego roku zycia, podobno zeby uchornic dziecko przed nagła smiercią łóżeczkowa, ja na razie kupuje tylko rozek na noc, zeby dziecko spało w nocy, a kocyk na sen dniowy ze tak powiem :]
 
Granatowo- kwiecisty Roan Marita
A wygląda tak:
IMG_0541.jpg


No.... i nie na tym wątku pochwaliłam się wozem.... Ależ ja dzis zakręcona jestem...
 
Ostatnia edycja:
...pokoik juz czeka, szuflady zapelnione a mama czuje sie swietnie!
...I co ja bede teraz robila jak u nas juz upaly...
 

Załączniki

  • BEBE 051 (Small).jpg
    BEBE 051 (Small).jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 95
Ja kupię tylko jeden komplet pościeli 3 częściowy z ochraniaczen ale tylko dlatego że będziemy tego typu zakupy robić w hurtowni która jest dość daleko i nie chce mi się tam znowu jechać ale i tak przez najbliższe pół roku nie będę jej używała (szczególnie ochraniacza - wezmę go na wszelki wypadek mimo że nie jestem do nich przekonana, jakby się okazało że córcia za bardzo obija się o szczebelki jak już będzie bardziej moblina) . Na początku będzie spała w kołysce więc i tak tam żadnej normalnej pościeli nie wsadzę - tylko jakiś śpiworek albo ewentualnie kocyk.

Przy okazji - czy któraś z Was widziała na żywo takie śpiworki Feretti?
Rożek-śpiworek T-BABYHOOD firmy FERETTI

Alicante ślicznie! :-)
U mnie jedyne czym mogłabym się pochwalić w dziecinnym pokoju to bałagan :baffled: małż w weekend wziął się za robienie w nim porządku więc efekt jest tajki jakby przez pokoik przeszło tornado...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
...to klops!Moj dzielnie przystapil do skrecenia komody, lozeczka, malowalismy wspolnie, uszylam firanke, obrazki haftowane wlasnie sie oprawiaja. Wszystko wyprane i wyprasowane i na swoim miejscu. Zostalo odebrac karuzele ale pospiechu nie ma bo podobno nie wskazane jest wieszac ja przed drugim miesiacem, tak zaleca Zawitkowski a wlasnie studiuje jego ksiazke. Nie wiem co ze soba zrobie...ile mozna czytac? Mamy juz bardzo wysokie temperatury wiec siedzenie w ogrodzie i w domu na zmiane mnie czeka...Nie chcialam zostawiac niczego na ostatnia chwile wiec mam to co chcialam!
 
Ostatnia edycja:
Do góry