reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

Jeśli chodzi o ta pościel MAMO TATO to już na zbliżeniach falbanki widać jakość materiału:dry: Ja jestem strasznie wybredna...

A ja mam poszewki na pościel, w których spałam jeszcze ja sama jako dziecko :tak: Są w świetnym stanie, a jakości materiału ciężko dorównać :tak: Moja mama to lubi chomikować :-D
 
reklama
ja jestem zakochana w chustach choć jeszcze sama osobiście z nich nie korzystałam. sporo jednak czytałam i znam dwie koleżanki które mają dzieci chustowe. I nie jest wcale prawdą że dzieci chustowe chcą być cały czas noszone na rękach - chusta to właśnie o to chodzi że nie 'ręce' i dzieciaczki jakoś inaczej to odbierają. Nie wyobrażam sobie np. wychodzenia z psem na krótki spacer i ciągania ze sobą wózka z dzidzia - a chusta... super sprawa! Moje koleżanki wychwalają je pod niebiosa i ja jestem na dzień dzisiejszy nastawiona jak najbardziej na TAK!
 
Ja właśnie kupiłam chustę ponieważ moje dziecko nie dawało się odłożyć ani na chwilę:wściekła/y: Z chustą miałam wolne ręce. :tak:

Zaraz ktoś mi napisze, że trzeba było dać popłakać. Niestety, płaczący noworodek to nie na moje nerwy. ;-)
 
Jest sliczna!!! W ogole ten sprzedawca ma cudne rzeczy. W takich ciuszkach to mozna byc dumna, ze jest sie w ciazy. I zwroccie uwage na rozmiarowke. Nareszcie z powrotem mieszcze sie w rozmiar M!!!!!! Gdzie u innych sprzedawcow XXL jest dla mnie za maly (cholerna chinszczyzna).
 
reklama
Do góry