reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy.... Wszystko dla naszych Dzieciaczków

reklama
ADUDZ Lena w ciagu dnia ma otwrte lozeczko, czyli caly szerszy bok jest otwarty isobie tam wchodzi, siedzi.. bawi sie itd... Nie wiem jak wyglada wyjscie na mniejszy bok, na szerszy jest wygodnie- moge potwierdzic :-) Mysle, ze to tez moze byc przydatne ( za jakis czas oczywiscie) do przyzwyczajania dziecka do duzego lozeczka.
 
A my mamy łóżeczko turystyczne jako stacjonarne i bardzo sobie chwalę, bo mała na początku spała w drewnianym i zdażało jej się obić o szczebelki, a tutaj nie ma problemu. Kupiliśmy wersję z płozami, więc było bujane na początku- super patent bo jak mała się przebudzała w nocy i zaczynała się wiercić to łóżeczko zaczynało się kołysać i zasypiała:-) Tak jak pisała Stopi orginalny materacyk to bardziej wkładka usztywniająca i jeśli dziecko ma często spać koniecznie trzeba kupić normalny materacyk. A i jeszcze kupiłam troszkę inny rozmiar- łóżeczko jest trochę szersze i krótsze niż standart, więc mała ma możliwość trochę się powiercić. A co do rzeczy istotnych przy kupnie to fajną sprawą są szczebelki wygięte na zewnątrz w postaci pałąków. Podobno dzięki temu łóżeczko jest stabilniejsze, tak mówiła ekspedientka.
My mamy takie KOJEC ŁÓŻECZKO TURYST.PŁOZY WIBRACJE WARSZAWA (1355813396) - Aukcje internetowe Allegro
i dla malucha teraz będzie służyć to, a dla Tosi kupimy takie samo tylko bez tych wszystkich bajerów, bo ona już z tego nie korzysta.
 
Mam pytanie. Muszę kupić dla Tomka nową kołdrę i poduszkę. Tylko jaką? Powiedzcie mi czy szukać z wsadem naturalnym czy poliestrowym. W Jysku jest duży wybór różnych kołder. Ja szukam już takiej większej one są chyba 135x200cm. Lepsza będzie gorszej jakości z wsadem naturalnym czy w tej samej cenie z włóknami poliestrowymi?

Kołdra 900g Kron. COMFORT 135x200 w JYSK.
czy
Kołdra 1450g MICRO LUX 135x200 w JYSK.
 
EWUS ja nie wiem,ale jakbym miałą kase brałabym ta lepszą .

Może poczytaj na forum opinnie.

Ja mam takie zwykłe co po jakims czasie siadają,ogólnie to brałabym antyalergiczną.Ale te drozsze chyba wszystkie są .

Siora ma ta chyba z Micro i sobie chwali.

Sorki ,że nie moge pomóc.:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Ewa- ja bym wzięła tą puchową. Uważam, że o ile dziecko nie ma alergii- zawsze najlepsze jest to, co naturalne:tak:.
Poza tym pierze jest sprawdzone- przynajmniej u mnie- sama mam dwie puchowe kołdry i nie zamieniłabym ich na nic innego:no: Wyglądają po kilku latach jak nowe, są ciepłe i milutkie. Maja tylko jeden minus- do pralki ich nie :no::no:wsadzisz, a poliestrową kołderkę tak.

Ja bym sie na Twoim miejscu zastanowiła jeszcze nad wełniana pościelą:tak: Jest naturalna, zdrowa i można ja prać.

Pościel z wełny dla dzieci - idzieciaki.pl
To oczywiscie link przykladowy tylko:tak:
 
Aniu znalazłam kołdry z wsadem wełnianym
np. Kołdra 1300g ANETA 135x200 w JYSK.

Materiał ten sam, ale ten link co ty wkleiłaś to jakby takie "koce" a nie kołdry. Już sama nie wiem... chyba jednak zdecydujemy się na tą puchową co jest aktualnie w promocji i z 350 na 175zł przeceniona. Tomek juz w nocy nie sika. Nie pamiętam kiedy ostatni raz się posikał, więc zainwestujemy chyba w taką. do tego jest lekka, nie za gruba (my raczej ciepło mamy tam u góry i zimą i latem).

Zastanawiam się też ile ważą takie kołdry wełniane (te 'koce'). teściowie maja taką ale dużą (200x220cm) ale już starą i jest bardzo ciężka i niezbyt przyjemna. I już pod nią nie śpią.


--------------
No i juz nie mam co się zastanawiać. Mąż własnie dzwonił, że jest w Jysku, kupił kołdrę, wybrał poszewkę z kubusiem puchatkiem i pytał czy poduszke też mu kupić... no ale Tomek ostatnio jak miał katar spał na dużej poduszce i pomijając fakt, że cały czas z nij spadał, ześlizgiwał się to od 2 dni mówi, że nie chce dużej poduszki tylko tą małą (taką jak w zestawach pościeli do małych łóżeczek, więc nie ma co inwestować kolejnych pieniędzy, żeby poduszka służyła tylko jako pocisk w wojnie na poduszki :-D
 
Ostatnia edycja:
Ewa- poniewaz jestes prawdziwym specjalista w dziedzinie fotelików mam do ciebie ogromna prosbe: chcemy kupic fotelik dla Zosi z przedziału 9-18. Biore pod uwage trzy:

1. Bebe confort iseos safe
2. Jane Exo
3. Chicco key 1 isofix

Wszystki trzy maja system mocowania isofix.

Doradz z Twojego punktu widzenia który bedzie najlepszy.

Prosba tez do innych Babeczek- moze ktoras z Was ma jeden z tych fotelików? Napiszcie jak sie sprawuja= plissssss:sorry2:

Musze sie szybko zdecydowac, a jestem zielona w tym temacie.
 
Dmuchawcu ja mam Chicco key 1 x plus i jak dla nas jest ok wszystko jest dopracowane i fajnie można dziecko rozłożyc jak zaśnie a i pasy sa dobrze zrobone w sęsie ze sie nie plącza tak jak mielismyw Kacpera foteliku
 
reklama
Aniu mu juz od ponad roku korzystamy z tego samego fotelika co izabell, i też jestem z niego zadowolona, ja co prawda nie mam isofix więc w tym ci nie pomogę, a tu zdjęcie z połowy marca zeszłego roku, z dnia kiedy kupiliśmy małej ten fotelik ;-);-)
 

Załączniki

  • aa.jpg
    aa.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 84
Do góry