reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

Przymierzam się do zakupu nosidła Marsupi - któraś z Was może coś słyszała (dobrego / złego) na jego temat? Zrobiłam research i wydaje się być dobrą alternatywą dla chusty (której nie podejmuję się wiązać póki dobrze głowy nie trzyma).
dlaczego wlasnie to nosidlo? tez chce kupic ergonomiczne, jest ich troche, czym sie kierowalas wybierajac wlasnie te? ja myslalam o ergobaby, ale moze mnie przekonassz do tego :)
 
reklama
u nas Bebilon droższy w Ziko, a poza tym notorycznie nie mają opakowań 1200 g /:


Kurcze, ja koniec koncow zawsze decyduje sie na zakupy wszystkich potrzebnych produktow w Ziko- nie lubie latac od jednej apteki czy drogerii do drugiej, wole wszystko zalatwic za jednym zamachem- i w sumie wychodzi mi tam najbardziej ekonomicznie, kiedys spejcalnie zebralam paragony z zakupow i juz stale kupuje w Ziko- czy to stacjonarnie czy internetowo. Moze to kwestia czestych promocji :)
 
Kurcze, ja koniec koncow zawsze decyduje sie na zakupy wszystkich potrzebnych produktow w Ziko- nie lubie latac od jednej apteki czy drogerii do drugiej, wole wszystko zalatwic za jednym zamachem- i w sumie wychodzi mi tam najbardziej ekonomicznie, kiedys spejcalnie zebralam paragony z zakupow i juz stale kupuje w Ziko- czy to stacjonarnie czy internetowo. Moze to kwestia czestych promocji :)
w Gemini Bebilon 1 kosztuje 54 zł, bez porównania cena. ja u nich robię zawsze zapas mleko + pieluchy :)
 
dlaczego wlasnie to nosidlo? tez chce kupic ergonomiczne, jest ich troche, czym sie kierowalas wybierajac wlasnie te? ja myslalam o ergobaby, ale moze mnie przekonassz do tego :)
Nie zauważyłam wcześniej Twojego posta. Marsupi ponoć jest nosidłem, które najbliżej oddaje noszenie w chuście poprzez pozycję "na żabkę". Kupiłam, na razie raz nosiłam małą i mi od razu usnęła :) Nie zamierzam jej w tym nosić godzinami, raczej na szybkie wyjście, tudzież jak muszę coś w domu zrobić a ona nie da się odlożyć :)
 
reklama
Do góry