reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

Ja już mam pierwsze zakupy ciążowe za sobą - krem na rozstępy i dziś zamówiłam rogal do spania, bo ciągle się przewracam na brzuch a potem się stresuję bo mnie pobolewa po nocy ....
 
reklama
w tej chwili brzuszek mam mały, ale ja mam dość dopasowane kurtki, więc za 2 miesiące może być problem /:

ja już sporo pierdółek mam dla Gumisia - body, pajacyki, skarpetki, czapeczki, od przyjaciółki dostałam małą karuzelę do powieszenia nad łóżeczkiem i szeleszczącą zabawkę. pomału wszystko kupujemy :)
 
Pani.olga - to szalejecie :) ja już nie mogę się doczekać tego szału zakupowego, ale wstrzymam się jeszcze z miesiąc może :) chociaż już kupiłam pierwsze rzeczy dziś pajacyk i rękawiczki niedrapki po wielkiej promocji - nie mogłam się oprzeć, a resztę zaczniemy po badaniu genetycznym i od 2 trymestru :) ja nie wierzę w zabobony, a chcę rozłożyć wydatki w czasie też :)
cool-club-pajac-rozmiar-68-m-iext26514445.jpg
 

Załączniki

  • cool-club-pajac-rozmiar-68-m-iext26514445.jpg
    cool-club-pajac-rozmiar-68-m-iext26514445.jpg
    19,4 KB · Wyświetleń: 92
Pani.olga - to szalejecie :) ja już nie mogę się doczekać tego szału zakupowego, ale wstrzymam się jeszcze z miesiąc może :) chociaż już kupiłam pierwsze rzeczy dziś pajacyk i rękawiczki niedrapki po wielkiej promocji - nie mogłam się oprzeć, a resztę zaczniemy po badaniu genetycznym i od 2 trymestru :) ja nie wierzę w zabobony, a chcę rozłożyć wydatki w czasie też :)

jaki uroczy pajac :D ja już tylko czekam do kolejnej wizyty na info czy to chłopak, czy dziewuszka :) na razie kupujemy wszystko we wzorach "uniwersalnych" (chociaż mam też body w koparki - córkę też w nie ubiorę!).
 
Świetny pajacyk :-) Ja jeszcze jestem przed pierwszymi zakupami, a że warto skorzystać z zimowych wyprzedaży, to pewnie w następnym tygodniu podjadę gdzieś. Wyprawkę kompletuję od początku :-)

I pojawia się jeszcze pytanie o sens zakupu kurtki/płaszcza zimowego. Mieszczę się jeszcze w te sprzed ciąży, ale za 2 miesiące może być już kiepsko :-) Najłatwiej byłoby już kupić coś przejściowego, ale w marcu może to nie wystarczyć.
Dziewczyny orientujecie się, które sieciówki mają dział "Mama"? Na pewno C&A, Happymum, kiedyś było H&M, ale teraz nie kojarzę.
 
śliczny pajacyk :-)
ja mało co kupię, wszystko zostawiłam po synku. Na początek mam same uniseksy więc spoko, na pewno kupię nowy zestaw "do lekarza" na każdy rozmiar. A czy to bedzie dziewuszka czy chłopiec to się pewnie dowiem ok marca w 20 tyg na następnych prenatalnych, bo mój gin nie ma rewelacyjnego sprzętu. Ale mi sie nie śpieszy. Z dużych wydatków to wózek z jak największą gondolą - myślę o roan marita - i bieżące rzeczy.
Na wiosne starszakowi nowy fotelik.
Ale wam zazdroszczę tych zakupków to takie fajne :-)
 
Ja też do tej pory kupiłam tylko Palmer's na rozstępy, za to rozglądam się za rogalem do spania. Jakoś intuicyjnie zaczynam w nocy zwijać kołdrę i wsadzać między kolana więc chyba to już czas ;) Polecacie coś konkretnego? Najwięcej znalazłam informacji o kojcu z motherhood...Jakieś opinie? :)
 
Thriade no ponoć jest najlepszy, ja kupiłam zwykły związywany razem, też się sprawdził, właśnie go wyciągnęłam i wyprałam. Ale szczerze jakbym miała kasę to bym kupiła ten z motherhood. Albo z takimi kuleczkami w środku. poszukam na all to ci pokażę
 
Ja też polecam Motherhood. Co prawda rogala do spania nie miałam (koleżanka bardzo polecała), bo nie był mi potrzebny, ale rogala do karmiania (takiego małego) i inne rzeczy. Są naprawdę dobre jakościowo. Rogal mimo ciągłego używania nie zrobił się cienkim naleśnikiem, w przeciwieństwie do innych, z których korzystały koleżanki.
 
reklama
Do góry