reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

reklama
Dziewczyny ja "rogala" użytkuję od Świąt bo dostałam od męża i jestem meeeeega zadowolona:-D Bardzo przydatny gadżet;-) Nawet mój B. stwierdził, że z przyjemnością by sobie taką poduchę sprawił:-D
 
Dziewczyny ja "rogala" użytkuję od Świąt bo dostałam od męża i jestem meeeeega zadowolona:-D Bardzo przydatny gadżet;-) Nawet mój B. stwierdził, że z przyjemnością by sobie taką poduchę sprawił:-D

ja właśnie szukam rogala w dobrej cenie, na allegro nie są dużo droższe, niż w promocji w Smyku. może koleżance uda się załatwić mi zniżkę 50% na tę poduchę w swoim sklepie :)
 
Ja w końcu kupiłam na allegro, wyszło chyba z 15 zł drożej niż w Smyku więc bez dramatu. Nie mogę się doczekać przesyłki, dziś po prostu myślałam, że bark mi odpadnie.. taki ból, że makabra...No nie umiem kurna na boku spać :(
 
Ja w końcu kupiłam na allegro, wyszło chyba z 15 zł drożej niż w Smyku więc bez dramatu. Nie mogę się doczekać przesyłki, dziś po prostu myślałam, że bark mi odpadnie.. taki ból, że makabra...No nie umiem kurna na boku spać :(

ja normalnie to spałam prawie zawsze na brzuchu, na lewym boku też lubiłam, ale teraz to mnie zaczyna ręka i bark boleć po całej nocy /:
 
Można się zapisać do newstlettera na stornie H&M i wtedy na jedną rzecz -25% :tak: bo ceny może innych nie ale mnie powalają np spodnie fakt fajne ciążowe rurki ale 130zł :sorry:
 
reklama
martyska poducha jest takim umileniem spania na boku, żeby było wygodniej. Szczególnie dla osób, które wcześniej spały na brzuchu i w ciąży muszą się przestawić. Dla mnie, czli osoby, która od zawsze śpi na boku jest zbędna, bo ja mam już wypracowane "techniki ułożenia", żeby mnie nic nie bolało.
 
Do góry