reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy & wyprawka dla mam i fasolek

P

pani.olga

Gość
jak w temacie, co kupujecie/polecacie, gdzie nabywacie, za ile, a może macie coś do odsprzedania/oddania? :)



edycja: Do sprzedaży lub oddawania rzeczy utworzono osobny temat,
Pozdrawiam
Monia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
LISTA RZECZY DLA MALUSZKA:
1. TZW "GABARYTOWE":
- wózek,
- łóżeczko
- wanienka
- przewijak,
- fotelik
- mata edukacyjna,
- elektroniczna niania

2. CIUSZKI:
- 30 szt. pieluszek tetrowych
- 2 szt. ręczników kapielowych
- 10 szt. body długi rękaw,
- 5 szt. body krótki rękaw/na ramiączkach
- 5 szt pajacyków
- 5 szt. śpiochów/półśpiochów
-
-
-
-
-

3. KARMIENIE:
-
-
-
-
-
-
-

4. HIGIENA:
- pieluszki
- chusteczki
-
-


5. ZABAWA:
-
-
-
-
-
 
Ostatnia edycja:
Ja będę sprzedawała nasz wózek :) Fajny jest ale chciała bym już inny :) no i spacerówkę na pewno oddzielnie kupię ;) :)

A co do laktatora cóż ja miałam ręczny gdy walczyłam o pokarm doprowadzał mnie do dodatkowych dołów :/ więc tym razem postawie na ten którego wszyscy chwalą czyli co kati83 napisała medela :)
 
angi ja walczyłam na początku ostro, mały ciągle głodny, darł za sutki aż zakrwawił, ale byłam uparta i nie dałam się (choć kosztowało mnie to sporo wyrzeczeń i cierpienia na początku) przez 1 m-c siedziałam i karmiłam pół godziny z jednej piersi, pół godz przerwy i pół godz z drugiej piersi. Ale po miesiącu wygrałam, Mati sie dostosował, mleka zaczęło się produkować dużo, zwłaszcza po zakupie medeli elektrycznej :-) ja na pewno biorę ją nawet do szpitala. :-)
Także polecam
 
mamuśki czy kupujecie już ciążowe ciuszki?
typu spodnie?
bo ja sie juz z moimi wzdęciami nie mieszczę w moje...
chciałabym jakieś rurki ale nic mi sie nie podoba...
 
Kati83- ja w pierwszej ciąży nie kupiłam żadnej rzeczy dla kobiet w ciąży z ubrań:laugh2: i w tej też pewnie tak będzie chociaż boję się ze tym razem nie dopnę kurtki:eek:

Zawsze jakieś leginsy albo rajstopki i jakaś sukienka:happy: albo spodnie tak jak teraz kupiłam zwężane materiałowe ale mają gumkę w pasie także wygodnie mi w nich
 
ja się zaczynam bać, że pod koniec zimy nie wejdę już w ciepłą kurtkę, a nie chcę na miesiąc kupować ciążowej... ):
 
reklama
pani.olga taki masz duży już brzuszek?
ja w ciąży z Matim nie kupowałam żadnej kurtki zimowej, a termin miałam na 14 czerwca, w płaszczu przeszyłam guziki i starczyło spokojnie a wtedy pamiętam było do marca śniegu dużo.
Teraz wiem, ze koleżanka pożyczy mi płaszczyk taki 3/4 rekaw na marzec kwiecień więc luuz
aaaa przypomniałam sobie, ze potem weszłam w swoją kurtkę krótką
był to ok 26-27 tydzień i wyglądało to mniej więcej tak:
DSC03597.jpg
 

Załączniki

  • DSC03597.jpg
    DSC03597.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 248
Ostatnia edycja:
Do góry