reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAKUPY, wyprawka :)

reklama
witam dziewczyny. na samym poczatku gratuluje brzuszkow i zycze szybkiego i bezbolesnego pordu :) nie ma sie czego bac. sama rodzilam w kwietniu i powiem wam ze spodziewalam sie czegos gorszego :)

a teraz konkrety. mam kilka rzeczy na sprzedaz. moze ktoras z was jest zainteresowana. jestem z okolic wielunia woj lodzkie ale do lodzi moge porzucic albo moze do wrocka. napiszcie jak cos i dam wam znac czy bede u was w okolicy bo nigdy nic nie wiadomo.


tak wiec mam na sprzedaz:


*Gondola Dreami Quinny Buzz / Speedi czerwona

W komplecie folia i moskitiera.


stan bardzo dobry

cena 300zl

Załącznik 301566
Załącznik 301567
Załącznik 301568Załącznik 301568



* Mata edukacyjna Fisher Price, przeznaczona dla niemowląt od urodzenia.

Mata wykonana jest z bardzo dobrego materiału, posiada plastikowaną podkładkę na którą nakłada się mięki materiał co powoduje że dziecko nie leży bezpośrednio np. na podłodze.

Słoneczko obraca się i wygrywa różne melodie.
W środku słoneczka świeci się lampka i pływają rybki.

Posiada dwa ustawienia dla niemowląt i trochę starszych dzieci.

Regulacja głośności.
Zasilanie-3 baterie R-14.


cena 50zl

Załącznik 301575Załącznik 301575



* nosidelko TOMY + pudelko

uzywane ale w dobrym stanie

cena 60zl

Załącznik 301585
Załącznik 301586
Załącznik 301587





* Huśtawka Rainforest isher Price

uzywana ale stan bardzo dobry.

Wiek: od dnia narodzin do 9 kg.

Zasilanie: baterie



Funkcje huśtawki:



1. 12 uspokajajacych melidii i dźwięków,

2. 6 prędkości bujania,

3. 2 kierunki bujania (przód-tył i na boki),

4. miękki zagłówek,

5. karuzela z 3 zabawkami,

6. regulacja oparcia - pozycja półleżąca i siedząca,

7. tacka z zabawkami, którą można zdjąć.



cena 300 zl


Załącznik 301588

Załącznik 301589

Załącznik 301590





*PAS POPORODOWY PANI TERESA ROZMIAR M. W DOBRYM STANIE.

Cena 25zl






* ksiazka "Matka i dziecko" Monika Karolczuk-Kędzierska, Katarzyna Maj, Daria Miklaszewska.

ksiazka w dobrym stanie

cena 30zlZałącznik 301594







kontakt 788 610 214

moge przeslac wiecej fotek na maila
 
sandrahaha kurcze z checia bym cos kupila uniwersalnego za ok miesiac gdyby byla fajna okazja cenowa, z tym ze problem w lutoweczkach 2011 jest taki, ze zdecydowana wiekszosc jeszcze nie wiem jaka jest plec dziecka a kupowac cos na chlopca gdy okaze sie dziewczynka jest marnotractwem :D pozdrawiam :-)
 
Też mam wieeelką ochotę kupować już wyprawkę dla maluszka, ale na razie się powstrzymuję.. ale w styczniu mam wileka nadzieję poznać płeć maluszka, bo lecę do siostry do irlandii i mam zamiar tam coś pokupować. Jak nie to pozostanie mi kupowanie uniwerslanych ubranek, żółtych i zielonych na przykład :-)
 
mam farta. Siostra mojego D rodzi w styczniu i wiele rzeczy przekaze pozniej mojemu maluszkowi, takze odciazy mnie troszke. Ostatnio kupowalam rzeczy na 1.urodzinki bratanka mojego D i tak mnie korcilo zeby cos kupic, jednak konsekwentnie poczekam i w momencie gdy dowiem sie jaka jest plec (choc zakladam ze dziewczyna) to wyrusze na lowy i nikt mnie nie powstrzyma :-D
 
U mnie był po świetach tata. Powiedział, że rozpuscił wieści o dzidziusiu w rodzinie swojej żony (moi rodzice są po rozwodzie) i szykują dla mnie niezłą wyprawkę, bo tam sporo malych dzieci mają. Podobno czeka juz łóżeczko, wanienka, ciuszki, przewijak, a nawet spacerówka i wózek parasolka - jeszcze po mojej córci :D. Zobaczę co z tego wyjdzie, ale póki co cieszę się ogromnie bo nie mam nic, a z tego co się zapowiada sporo zakupów mi odpadnie :D
 
reklama
no widzisz Corin, na tym to polega wlasnie zeby zaoszczedzic :-) chyba ze komus na kasie nie zalezy.. Ja wyszlam z zalozenia ze nie ma co sie wysilac na kupowanie cuszkow na takiego maluszka bo szybko z tego wyrasta, a jesli jest mozliwosc odziedziczenia po kims to jak najbardziej.
Ja sie juz ciesze, ze jesli szczesliwie dotrwam do konca to moje dzieciatko bedzie chodzilo do tej samej klasy co synek siostry mojego D :-D ale fajnie ^^ w hiszpanii dzieci zaczynaja swoja edukacje szkolna od 3 r.ż. jak mylnie mozna wywnioskowac to juz nie jest przedszkole tylko szkola. Maja swoje ksiazki itd.. smiesznie troszke no ale .. jak dla mnie za wczesnie na takie rzeczy, choc moge sie mylic. Zobaczymy jak to bedzie.
 
Do góry