reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Sylwia ty mnie na pokuszenie wodzisz. Ostatnio się łamię czy takiego łóżeczka nie kupić. Tylko rozum podpowiada, że 3 łóżeczko to przesada, po Majce mamy już 2.
 
reklama
Dla mnie też, już nie mogę doczekać się kiedy Tomek wróci, żeby mu pokazać:)
Powinnam szukac dodatkowego materacyka 100x70?? czy wystarczy ten łóżeczkowy?

Justynko - a widziałaś, że na lipcówkach urodziły sie bliźnięta? dwóch chłopców sn - jeden prawie 3 kg, drugi 3,5, tylko około tygodnia przed terminem.

asioczek - ale wiesz, że jest rozum, a z drugiej strony uczucia, emocje i wrażenia estetyczne;) A to łóżeczko, jak na Graco jest dodatkowo w świetnej cenie:)
 
Ostatnia edycja:
wwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrr znów się rozpisałam i zniknęło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Sylwia super łóżeczko ja teraz takiego używam i jestem zadowolona junior sam wychodzi nie obija sie o szczebelki a materacyk póki co ma z tamtego łózeczka ale już niedługo.

Ja ostatnio borykam sie z problem typu wózek.Mam oczywiście ale tak ostanio przeglądałam sobie i znalazłam taki
http://www.peppermint.co.uk/erol.html#30740X19526

bardzo był mi poręczny bo u mnie mała róznica wieku będzie1.3 miesiące a Fifi jakoś nie kwapi się do spacerowania na nózkach wieć taki model byłby swietnym rozwiązaniem tylko kurcze finansowo to nie wydolę na niego....
POdpowiedzcie mi może któras z was wymyśłi jakies rozwiązanie spacerkowe bo jak na razie bardzo mnie to martwi.
 
Witam
u mnie w szpitalu to pewnie tylko na wychodne po urodzeniu dostanie się próbki, a taka rzecz cieszy jak to pisała MamaEmilki.
Sylwia przesłodkie to łóżeczko
izoldzia to masz nie lada problem, bo wózek właśnie musisz taki znaleźć żeby dwójeczce pasowało Ps. w tym linku nie widać wózeczka
 
Witam na zakupowym:)

łóżeczkowej ostatecznej decyzji jeszcze nie pojęliśmy, zastanawiamy się nad funkcjonalnością - bo chcieliśmy jednocześnie z pojemnikami/kieszeniami i funkcja kołyski, no i większe - 120/60 najlepiej, a te kojce mimo, że przesłodkie, to jednak małe, więc zakup jeszcze niepoczyniony i mamy nad czym myśleć:)

Jak już pisałam na głównym przyszły dzisiaj kolejne przesyłki, zamawiałam koszule do karmienia, a przy okazji skusiłam się na stanik, by był za - uwaga 11,50 zł. Nie spodziewałam się żadnej rewelacji, ale powiem Wam, że układa się super i jest bardzo bardzo miły, więc jeśli chcecie zrobić stanikowy zakup za naprawdę małe pieniądze to śmiało polecam; jak widzicie w podpisach zdjęć - użytkownik kalina27 na allegro.
Z tych dwóch koszulek, które wybrałam (nota bene - też za niewielkie pieniądze, bo 28 zl.) przyjemniejsza jest ta w różowe drobne serduszka. Aaaa i jeśli będziecie chciały coś wybrać, zwróćcie uwagę na wymiary, a nie oznaczenie S, M, L...
różowa jest na metce S (36/38), ta rozpinana w duże ciemne serca M (40/42) i "eska" jest identyczna, albo nawet ciut większa; sprzedawca podaje rozmiary w centymetrach i to jest dobre.

A w drugiej paczce przyszedł różowy kapelusik:) I jeszcze jeden stanik, typowy Canpol do karmienia, więc nie będę pokazywać;)
 

Załączniki

  • bialyLINAISE.jpg
    bialyLINAISE.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 24
  • koszula.jpg
    koszula.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 22
  • koszula2.jpg
    koszula2.jpg
    63,7 KB · Wyświetleń: 23
Sylwia podobnie jak Ty duzo zakupow dokonalam na allegro.Jak na razie dotarl do mnie przewijak.Polecam.Strona przedmiotu - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. dotarl do mnie wozek.Jednak casualplay s4, jeszcze szukam fajnego kolorku gondolki, bo na razie mam spacerowkehttp://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=382284844A dla mamusiek, ktore szukaja fajnych koszul do karmienia znalazlam wydaje mi sie calkiem niezle sie prezentujące:Strona przedmiotu - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. szukam lóżeczka.Ma byc biale z szufladą i ma miec wyciagane szczebelki. Podobaja mi się te z kanciastymi szczebelkami, ale zamiast wycaganych szczebelek maja opuszczany bok. Jak ktoras gdzies jakis wypatrzy to sie polecam;)
 
nela - nie można zobaczyć polecanych przez Ciebie rzeczy - strony zostały przeniesione do archiwum - taki komunikat się pojawia.
A jak nie trafisz wymarzonego białego łóżeczka, to zawsze można pomalować; jeszcze jest na to trochę czasu:-)
 
ONAMIKA w tym linku jest zdjęcie tylko trochę długo sie otwiera cierpliwości

SYLWIA no super zakupki fajne koszulki ja mam jeszcze z zeszłego roku także nie obkupuję sie bo w domciu i tak wskoczę w pizamkę .Ja musze jeszcze tylko biustonosz kupic juz mam upatrzony tylko iśc przymierzyc i kupic.
Ja tez chciałam te wszystkie bajery przy łóżeczku tzn kieszonki itp ale moim zdaniem i jak ujrzałam na własne oczy bynajmniej te wiszące wydały mi ise nieprakktyczne taki skrawek mmateriału wszystko w nim skotłowane jei widziałm tego.Ja np kupiłam sobie plastikowe koszyczki na kółkach montowane jeden nad drugim gdzie miałam wszytsko poukładane w każdej chwili mogłam przejechac do drugiego pokoju teraz niesety będe musiała z tego zrezygnowac bo zapewne zająłby sie tym FIlip i byłby meksyk ale jeden odczepiłam i wszystko w nim stoi na komodzie.
 
reklama
Mam pytanie odnośnie pluszowych zabawek dla niemowlaka, mam takie na rączkę, coś w rodzaju rękawiczki, materiałowe gryzaczki zabawka do wózka pozytywka itp jak myślicie czy to prać?
Ja myślę ze lepiej uprać bo maleństwo będzie miało z nimi kontakt. Proszę o rady
 
Do góry