reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
od czwartku 19.02 w lidlu dużo promocji na artykuły dla dzieci :-)

no i zauważyłam że jest promocja na gerbera za 8 słoiczków coś jest, ale niepamiętam co bo gazetkę wyrzuciłam...

no i na kaszki bebilon za 4 kod kreskowe pluszowy miś :-)

w tesco też promocja na bobovitę, grbera i bobofruty - tak zwane 3 w cenie 2 itp. wielopaki
 
przy zakupie 8 produktów gerbera dostaje się misia w prezencie, na pewno w tesco, poza tym w tesco od czwartku również promocja na pampersy, ale nie tak korzystna jak ta za 41,99, no ale zawsze parę zlotych mniej, nie pamiętam juz ile, no i te trzypaki w cenie dwóch produktów, o których pisała nikula.
Można się zalogowac na stronie rossmanna i odebrać w sklepie prezent, ale oczywiście nie w moim mieście :wściekła/y:, bo lista drogerii wyświetla się po zalogowaniu dopiero, natomiast widziałam masę drogerii poznańskich, bo ja tylko wielkopolskie sprawdzałam
 
W Realu do 25 lutego jest promocja na niektóre artykuły dla dzieci, np. mega paczka pieluszek Huggies Premium Super-Flex (różne rozmiary) kosztuje 41,95 zł, a opakowanie 4x300 ml soczku Bobo Frut (różne smaki) kosztuje 6,99 zł.
 
W Biedronce od 23 do 25 marca pieluszki Huggies Premium junior (56 szt.), maxi (66 szt.) i midi (78 szt.) będą kosztowały 33,99 zł, a jako gratis śliniaczek.
 
Ostatnia edycja:
Witam !:happy:

Postanowiłam zadać pytanie na wątku zakupowym, bo mam nadzieję że również mamy z zamkniętego zechcą mi pomóc:tak:;-)

Stoję przed wyborem fotelika 9-18 kg - do tej pory mała mieści się w nosidełku, zresztą nasze podróże ograniczają się do wizyt u lekarza:tak: Lecz na wakacyjny wypad będzie nam już potrzebny większy i bezpieczniejszy fotelik:sorry:

I stąd moje pytanie - wybrałam trzy modele które jako tako cenowo są w moim zasięgu:

WYPRZ_FOTELIK SAM. MAXI COSI PRIORI +WYS 0!+ LEGO! (648211028) - Aukcje internetowe Allegro

CHICCO KEY 1, 9-18 kg, GWARANCJA PL od ręki W-wa (643919382) - Aukcje internetowe Allegro

Fotelik samochodowy Concord Trimax 9 wzorów!!! (642635843) - Aukcje internetowe Allegro


Sprawdzałam w zestawieniu testów na polskiej stronie o fotelikach i wszystkie dostały 3 punkty czyli w miarę;-)

Tylko tak: maxi cosi i concord nie mają zagłówka - i tak mi się wydaje że taki zagłówek to wygodniejszy dla malucha... a może się mylę?

Do tego concord na dole przy siedzeniu ma z obu stron takie podparcia i zastanawiam się czy nie jest w tym miejscu za mało obudowany? (mam nadzieję że zrozumiecie o co chodzi;-))


Bardzo proszę o opinie, które będą pomocne w podjęciu przeze mnie decyzji:tak::tak::tak:
A może któraś z mam ma którykolwiek z wyżej wymienionych i podzieli się swoimi doświadczeniami:tak:;-)
 
Ja mam chicco key i jestem bardzo zadowolona, ten zagłówek jest przydatny dla mniejszego dziecka w szczególności na polskich drogach gdzie jest dziura na dziurze i głowa lata na wszystkie strony, Ala może w nim spokojnie spać, bo rozkłada tak, że głowka nie leci jej do przodu i w ogóle wygląda na wygodny i chyba taki jest bo Ala lubi w nim jeździć. O innych się nie wypowiem bo nie znam nikogo kto by miał foteliki tych firm.
 
reklama
Do góry