reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Cześć kobietki!
Ja dziś biegalam po manufakturze i w C&A są śliczne bawełniane bodziaki dla maluszków po 9,90 ale się nie skusiłam... za wcześnie... przesądna nie jestem ale mam nadzieję na przeprowadzkę w najbliższym czasie więc nie chcę tego targać.
Za to poszalałam i dla Emci kupiłam troszkę ciuszków.

Byłam też w Chicco ale pani mnie zasmuciła że nie mają podwójnych wózeczków.
Nie pamiętam ale któraś z Was podesłała mi link do wózka Teutonia i bardzo mi się podoba...:-):-):-)
 
mamaEmilki--- a co z Emilka, ona bedzie chodzila przy wozeczku, czy jak to zamierzasz rozwiazac? a moze taka platforma dodatkowa dla dzieci stojacych?

podeslij linka jak cos bedziesz fajnego widziala

jak moj brzdac sie urodzi to moja Nelka bedzie miala 16 miesiecy wiec ja bym chciala jednak siedzenie dodatkowe albo wlasnie platforme, kurcze sama nie wiem,

ten wozek co mam pojedynczy zawsze sie przyda, nie zawsze dzieci robia wszystko razem...:dry:
 
dla mojej pierwszej cory mam wozek baby-jogger, amerykankiej firmy, taki trzykolowiec do biegania, polecam aktywnym, rzeczywiscie biega sie fajnie, ale na zakupki jak lubicie chodzic po miescie, to nie za bardzo bo ma niewiele miejsca na zakupy, a do tego jest niestabilny i przewrocil mi sie kilka razy :szok: no i trzy kola to raczej nie na polskie krawezniki:dry:, plus taki ze jest lekki, super latwo sie sklada wiec rewelacyjny do podrozowania :tak:i dla samotnych matek, za jednym pociagnieciem jest gotowy do wladowania do bagaznika :sorry2:
generalnie jestem zadowolona bo jest bardzo zgrabny i chce kupic z tej samej firmy taka przystawke do podlaczenia do rowera:tak:

Baby Jogger: Manufacturers of the finest strollers for more than 20 years
 
m_ktosia liczę że moja córcia będzie już chodziła przy wózeczku (od września idzie do przedszkola)- mieszkamy w małym miasteczku i w zasadzie wszędzie mamy blisko. Na dalszą eskapadę sama się nie wybiorę z 3 maluchów - ewentualnie z mężem lub nianią - więc wtedy ewentualnie Emilcia będzie jechała w swoim pojedynczym a maluchy w swoim podwójnym (hihihihi - jak małe przedszkole).
Myślę tez na wyjątkowe sytuacje dokupić taki podnóżek co się do wózka doczepia żeby starsze dziecko mogło sobie stać i jechać.
 
dla mojej pierwszej cory mam wozek baby-jogger, amerykankiej firmy, taki trzykolowiec do biegania, polecam aktywnym, rzeczywiscie biega sie fajnie, ale na zakupki jak lubicie chodzic po miescie, to nie za bardzo bo ma niewiele miejsca na zakupy, a do tego jest niestabilny i przewrocil mi sie kilka razy :szok: no i trzy kola to raczej nie na polskie krawezniki:dry:, plus taki ze jest lekki, super latwo sie sklada wiec rewelacyjny do podrozowania :tak:i dla samotnych matek, za jednym pociagnieciem jest gotowy do wladowania do bagaznika :sorry2:
generalnie jestem zadowolona bo jest bardzo zgrabny i chce kupic z tej samej firmy taka przystawke do podlaczenia do rowera:tak:

Baby Jogger: Manufacturers of the finest strollers for more than 20 years

m_ktosia - super, że napisalaś o tym wózku, bo zastanawiałam się nad jego zakupem, ale mi jest potrzebny raczej wózeczek do spacerów po mieście, stabilność jest dla mnie ważna, więc chyba się nie zdecyduję
Tak wogóle to oglądałam wózki w weekend, niektóre są tak ciężkie, że nawet bez obciążenia nie byłam wstanie ich podbic, więc z wjazdu na krawężnik byłyby nici. Żeby podnieść przednie koła musiałam położyć się na rączce. :no:
 
jussti musi byc rama aluminiowa czy jakis tego typu kosmiczny wynalazek :tak:
ten moj wozeczek sie moze latwo gibnac do tylu, np jak sie powiesi ciezsza torbe
i zapomnialam ze zawiodlam sie na hamolcu, kompletna kicha, raz mi wozek zjechal z gorki :szok:

ale takie kola duze sa idealne do kraweznikow jak sie schodzi z krawedzi albo po schodach, ja to wszedzie wejde, nawet na schodach ruchomych czesto sie zapuszczam
 
m_ktosia wózek ładny ale moim zdanie mało funkcjonalny - współczuję temu maluchowi z tyłu na dole - akurat na wysokości rur wydechowych samchodów - widzi niewiele i jak to z przodu zaśnie to lipa... no i pewnie nieźle by kopało to z przodu.Ja raczej preferuję tradycyjne 4 kółka i dzieci obok siebie.
Ale dzięki,dzięki...
 
reklama
A mi się jak do tej pory najbardziej podoba ten wózeczek - Jane Nomad
Przede wszystkim jest bardzo leciutki i da się prowadzić dosłownie jednym paluszkiem

2437.jpg


A tu coś dla blizniaczków: BABY PUSHCHAIRS and Baby Strollers, 3 wheeler Pushchairs - Bimbomarket
 
Do góry