reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
ajak bardzo dobry zakup ubranka dla chłopczyka cudne :)

nela wózek bardzo mi się podoba :) też bym taki kupiła tylko ja musze zobaczyć na żywo bo jestem zielona jeśli chodzi o wózki. Wiem że zakup wózka będzie dla mnie najgorszy bo już troche patrzyłam i narazie to jestem zdezorientowana w tym temacie tyle tego jest
 
nela wózek wizualnie bardzo fajny polecam poszukać opinii na forum gazety wyborczej przeważnie o każdym wózku coś się znajdzie.

Ajak zakupy świetne.

Ewcik to ty już obkupiona na długo jesteś :)
 
hej dziewczyny oto moje małe zakupy
dsc05461zy3.jpg

dsc05457vo6.jpg

dsc05458oy1.jpg

dsc05459qx8.jpg
 
nela zainspirowałaś mnie do poszukania wózeczka. Przejrzałam różne, różnych firm i najbardziej odpowiada mi właśnie implast bolder 4. Ma wszystko czego potrzebuję.
Jak przeglądałam inne wózki to zawsze jakieś opcji brakowało. A w tym wózku jest wszystko co chciałam :)

Najbardziej zależało mi aby:

- była możliwość zamontowania fotelika a foteliki do tych wózków są z daszkiem i osłonką wiec w zimę też można używać
- przednie koła pompowane i skrętne ale z możliwością blokady aby było wygodnie jechać po piachu czy śniegu.
- obszerna gondola bo chciałam aby przez całą zimę dzidzia w niej jeździła i było jej cieplutko
- możliwość ustawienia spacerówki i gondoli w różnych kierunkach jazdy czyli przodem lub tyłem do mamusi :)
- regulowana wysokość rączki
- system amortyzacji
- regulacja podnóżka
- nawet jest regulacja oparcia w gondoli

Jestem zachwycona ale musze zobaczyć na żywo i przetestować.

Podoba mi się kolor 215 jak poniżej
wozek2.jpg


wozek1.jpg


wozek3.jpg


wozek5.jpg


wozek4.jpg

Co sądzicie o tym wózku?

Taja ubranka śliczne jak patrze na twoje zakupy to musze dokupić jakieś fajne podkoszulki z długim i krótkim rękawem bardzo fajne są :)
 
Misia sprawdź jeszcze czy:

- po złożeniu mieści się do bagażnika Waszego samochodu
- jak składa się budkę - chodzi o głośność szczególnie istotne przy śpiącym maluszku.
 
asioczek sądząc po wymiarach do bagażnika się mieści ale tak sobie myślałam że jak bęziemy jechać samochodem gdzieś to zabierzemy sam stelarz i będziemy zapinać do niego fotelik.

Jeśli chodzi o budkę to będę testować na żywo :) bo masz racje trzeba sprawdzić wykonanie i czy nie skrzypi to wszystko.
 
reklama
Bastra ubranka super :) Fajne są te dwie malutkie buteleczki po boku. Też takie chce :) One są do mleka ? Jaką mają pojemność?
 
Do góry