reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Witam.Co myslicie o wozkach Quinny Speedy Sx Czy nie maja za malych gondoli? i jeszcze drugi typ wozka Casualplay S4 lub S6?Ktory lepszy?A moze ktoras ma na oku podobny, ale innej firmy?
 
reklama
Ponawiam prośbę w sprawę tych cudownych kropelek na kolkę o których pisałyście... co to za specyfik i jak sie nazywa...????
 
Ponawiam prośbę w sprawę tych cudownych kropelek na kolkę o których pisałyście... co to za specyfik i jak sie nazywa...????


Ja używałam INFACOL i super pomagały na bóle koleczkowe.

 
Jak słusznie napisała Samhain obcinać paznokcie najlepiej kiedy dziecko śpi.
Zapomniałam wczoraj napisać, ze popołudniu poszłam "na ciuchy" i okupiłam się za sumę 36 zł: 2 spódnice, dwie pary cienkich spodni, krótkie spodenki, bluzka na ramiączkach, dwie koszule nocne z rozpięciem do karmienia, koszulka polo dla małża i bluzeczka na ramiączkach dla córy. Rzeczy w sumie jak nowe :-)
 
Witaj Bastra, przepraszam za zastój z tymi kropelkami ale musiałam zadzwonić do Beaty( tej mojej kolezanki).
Więc kropelki nazywaja się Sab Simplex , jesli ktos jest ze Śląska to można je kupić w aptece w Nakle Śląskim, ale jest on dość drogi, koszt ok.40 zł za buteleczkę, która wystarza na ok. 1 tydzień( dawkuje się toto 15 kropelek przed każdym posiłkiem). Jest też na ebayu polskim taniej, cena ok 20 zł, tylko że jest produkowany w Czechach.
Jest też polski odpowiednik Sab Simplexu o nazwie BOBOTIC kosztujacy 9,5 zł i majacego taki sam skład jak Sab, ale ponoć o dziwo nie działający tak rewelacyjnie:baffled:.

Tyle udało mi sie dowiedzieć o Beaty, bo jak sama rozumiesz ja oczywiscie nie mam pojęcia o czym ona mówiła:-D( jeszcze).
 
Widzę że wybór Tomme Tippee był trafny, przynajmniej pod tym względem ze sporo Sierpnióweczek kupuje. Ja miałam zamiar kupić jak Ona_Mika jedną 150ml i jedną 260ml. Ale chyba zmieniłam zdanie bo podoba mi się też BUTELKA SAMOSTERYLIZUJACA 250 ml CANPOL LOVI (369495488) - Aukcje internetowe Allegro i chyba właśnie kupię po jednej z każdej firmy, obie 260ml, bo wolę większą od razu.

Co do smoczków to też chciałam taki imitujący sutek no i wśród aukcji tego pana co tu taki popularny (ja u niego 15rzeczy zamówię) znalazłam taki i mi pasuje- Uspokajający smoczek Tommee Tippee 0+m 2szt róż (371724698) - Aukcje internetowe Allegro ----> Phi, ja dopiero się zorientowałam że to smoczek TT ha-ha, normalnie moja gapowatość nie zna granic w tej ciąży...

Mam pytanko do Halinki, bo wspominała że Jej z Bielska przywieźli tą paczkę. Ja mieszkam 14km od Bielska, więc mi również by przywieźli? To była ich propozycja, czy jak?

Aha, no i jeszcze jedno pytanko, do Was. Z racji tego że jestem w zakupach ubrankowych zupełnie zacofana...a Wy macie już prawie wszystko. Wydaje mi się że Kamilka malutka nie będzie (po długonogim tatusiu hehe, tak z usg troszkę można było wywnioskować) no i myślę czy w ogóle jest sens kupować coś w rozmiarze 56... Czy w takim 62, nawet troszkę dużym na początku byłoby Małej niewygodnie? Wszystkie ubranka kupuję nowe, no i wolałabym uniknąć wydawania kasy na coś co będzie noszone przez tydzień albo wcale. A może kupić jakieś dwa kompleciki 56? Please, doradźcie bo nie wiem...
 
oto nasz nowy nabytek pojazd dla naszego maleństwa, mam nadzieję, ze się sprawdzi....
dsc05628em9.j

dsc05629qc4.jpg

dsc05630zo8.jpg

dsc05627uw7.jpg
 
reklama
eevciaa moja Monisia jak się urodziła, to ważyła prawie 4 kg i te rzeczy na 56 mogłam spakować i czekać na lepsze czasy czyli teraz ;-)Wg mnie gdyby nawet rzeczy okazały się trochę za duże, to możesz podwinąć rękawki np na początku, a skoro noworodek nie chodzi, to nogawki tez nie stanowią problemu. Na pewno gorsze by były za krótkie nogawki zwłaszcza ze stopą. Pocieszę cię, że ja nic nie kupiłam jeszcze, tylko jeden naprawdę tani zestaw, bo po prostu nie mam teraz jeszcze forsy i o ile wiem, to jeszcze kilka osób jest z zakupami w lesie, więc spoko :-)
Przypomniało mi się też, że musiałam wymieniać noworodkowe pampersy na większe, czyli 0 na 1, bo w ten maleńkie moja mała sie nie mieściła :baffled:
 
Do góry