reklama

Zakupy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2008' rozpoczęty przez Cyprysiowa, 23 Maj 2008.

1. Cyprysiowa

Cyprysiowa MamciaCypiska i Ksawerka

No to chwalmy się ;-) Tymi kupionymi jak i tymi dopiero w planach.

2. Cyprysiowa

Cyprysiowa MamciaCypiska i Ksawerka

3. reklama
  4. okruszek1

okruszek1 Fanka BB :)

5. marzycielka

marzycielka Mama Oliwki'08

No super macie zakupy:-)
    Dzięki za fajne linki do spodenek :-D
    Zaraz zamwiam hihi;-)

6. pytia

pytia Fanka BB :)

Ja na razie zakupiłam trzy ciążowe bluzeczki. Najlepsze, że wcale nie w ciążowym sklepie. Teraz modne tuniki, więc dla nas w sam raz, hihi. Spodni dwie pary mam z porzedniej ciąży, ale przydałyby się jakieś rybaczki na lato. No i jeszcze jakaś ładna, zwiewna sukieka marzy mi się na lato.

7. fasolkamaria

fasolkamaria Fanka BB :)

Widzę, że allegro górą :-) Ja też kupiłam tam spodnie, ale już nie mam do nich linka firmy H&M Mama na razie jestem bardzo zadowolona. A co myślicie o tych pasach ciążowych moja kumpelka przechodziła całą ciążę w swoich ciuchach tylko nie dopinające się spodnie i bluzeczki maskowała tym pasem Pas ciążowy classic + gratis!!! (362751926) - Aukcje internetowe Allegro

8. justyna

justyna Fanka BB :)

fajne spodenki ! co do tego pasa to jakos cięzko mi sobie wyobrazić jak to w praktyce sie sprawdza :sorry2: ale skoro kolezanka chwaliła to musi być ok !
    ja mam troche ciuchów z ostaniego razu i w takich spodniach jeansowych z bawełnianym pasem przechodziłam prawie cały czas ! Teraz chodze jeszcze w swoich jeansach które miałam takie luźne i nosiałam pasek teraz chodze bez i są super narazie bo biodrówki i pod brzusiem !

9. pytia

pytia Fanka BB :)

Ja nie jestem przekonana to chodzenia w niedopiętych spodniach, myślę, że to po prostu niewygodne. Miałam w pierwszej ciąży dwa modele spodni: jedne takie, które mają w pasie specjalną, przesuwaną gumkę i drugie, których cała góra była z rozciągliwej bawełny i te ostatnie były zdecydowanie lepsze i wygodniejsze. Przechodziłam w nich całą ciążę.

10. reklama
  11. Myszqa

Myszqa Fanka BB :)

Mi mąż kupił spodnie jak był w stanach i jestem bardzo zadowolona, mam takie z tym bawełnianym pasem ale takim tylko na brzuch. Misiek mówił, że są też takie aż pod sam biust, jakoś mi się wydaję, że byłyby średnio wygodne. Ale ja się nie znam to moja pierwsza ciąża :)
    Co do reszty zakupów mam wybrany wózek IMPLAST :: Pierwsze W

12. Myszqa

Myszqa Fanka BB :)

Coś mnie ucięło :-D Wózek model Bolder 4 dla dziewczynki czerwony a dla chłopca albo niebieski albo ten w czarno-białe kwiatki

Poleć forum