reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Zakupy

Cyprysiowa

MamciaCypiska i Ksawerka
Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
No to chwalmy się ;-) Tymi kupionymi jak i tymi dopiero w planach.

reklama
M

marzycielka

Gość
No super macie zakupy:-)
Dzięki za fajne linki do spodenek :-D
Zaraz zamwiam hihi;-)

pytia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja na razie zakupiłam trzy ciążowe bluzeczki. Najlepsze, że wcale nie w ciążowym sklepie. Teraz modne tuniki, więc dla nas w sam raz, hihi. Spodni dwie pary mam z porzedniej ciąży, ale przydałyby się jakieś rybaczki na lato. No i jeszcze jakaś ładna, zwiewna sukieka marzy mi się na lato.

justyna

Rozwiązania
0
fajne spodenki ! co do tego pasa to jakos cięzko mi sobie wyobrazić jak to w praktyce sie sprawdza :sorry2: ale skoro kolezanka chwaliła to musi być ok !
ja mam troche ciuchów z ostaniego razu i w takich spodniach jeansowych z bawełnianym pasem przechodziłam prawie cały czas ! Teraz chodze jeszcze w swoich jeansach które miałam takie luźne i nosiałam pasek teraz chodze bez i są super narazie bo biodrówki i pod brzusiem !

pytia

Rozwiązania
0
Ja nie jestem przekonana to chodzenia w niedopiętych spodniach, myślę, że to po prostu niewygodne. Miałam w pierwszej ciąży dwa modele spodni: jedne takie, które mają w pasie specjalną, przesuwaną gumkę i drugie, których cała góra była z rozciągliwej bawełny i te ostatnie były zdecydowanie lepsze i wygodniejsze. Przechodziłam w nich całą ciążę.

Myszqa

Miasto
druga strona tęczy/wawa
Rozwiązania
0
Mi mąż kupił spodnie jak był w stanach i jestem bardzo zadowolona, mam takie z tym bawełnianym pasem ale takim tylko na brzuch. Misiek mówił, że są też takie aż pod sam biust, jakoś mi się wydaję, że byłyby średnio wygodne. Ale ja się nie znam to moja pierwsza ciąża :)
Co do reszty zakupów mam wybrany wózek IMPLAST :: Pierwsze W

reklama

Myszqa

Miasto
druga strona tęczy/wawa
Rozwiązania
0
Coś mnie ucięło :-D Wózek model Bolder 4 dla dziewczynki czerwony a dla chłopca albo niebieski albo ten w czarno-białe kwiatki

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry