reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Pyciolku - my głównie w H&M. Ostatnio też kupiłam parę rzeczy w Tesco ale mam wrażenie, że dla dziewczynek są tam fajniejsze rzeczy i dużo większy wybór. No chyba, że to tylko w moim tak jest :-)
 
reklama
Pyciołku my z reguły też w H&Mie (teraz mają promocję...kupując 3 rzeczy z wyprzedaży dostajesz na karcie 20zł do wykorzystania później), w Reserved i w Tesco, Pepco również...czasami w Kappahlu ale tam strasznie drogo:-((wiec korzystamy z rabatów dla stałych klientów;-))
 
My zaopatrujemy się w C&A, Pepco, Smyk jak jest promocja, kuzynka z Anglii przywozi raz na jakiś czas paczkę ubrań, a czasem udaje mi się upolować coś z odziezy używanej.
 
pyciolku no roznie raz w H&M , czasem re - kids , tesco cheerokie lub F&F maja naprawde fajnej jakosci ubranka.
zdaza mi sie zajrzec tez do komisu dzieciecego gdzie mozna kupic naprawde fajne ciuszki do biegania po domu i zdzierania w piaskownicy:)

czasem moja tesciowa przywozi uranka z lidla ( gdyz jest jego fanka hahah) i powiem ci ze tez maja bardzo fajną jakosc czy z targowiska

a o pepco pierwszy raz slysze ale tak chwalicie ze musze tam zajrzec:)
 
Pyciolu ja kupuje w H&M, re-kids, coccodrillo, plusie, z lidla są fajne piżamki (super) a ostatnio były taaakie superowe kąpielówki, takie malusie :)
 
z lidla są fajne piżamki (super) a ostatnio były taaakie superowe kąpielówki, takie malusie :)

i jakie cudne stroje kąpielowe dla dziewczynek:tak::-p

a w H&Mie promocja jeśli kupisz 3 rzeczy z wyprzedaży dostajesz kartę z 20zl na koncie do wykorzystanie po 25 lipca...więc kupiłam Julci 3 bluzeczki po 10zł i 20 mi oddali...lubię te ich promocje:tak:
 
Nasz nowy zakup
 

Załączniki

  • fotelik-graco-junior-maxi-lion_0_n.jpg
    fotelik-graco-junior-maxi-lion_0_n.jpg
    5 KB · Wyświetleń: 111
Pyciolku my glownie kupujeny ubranka w Zarze, bo nie moge sie opamietac jak tam wchodze, ale tez jest tam dosyc drogo, poza tym cocodrillo, re-kids, sporadycznie h&m.
A pizamki to tylko w Lidlu:tak:

zanplo fajny fotelik:tak: Filip tez juz jezdzi w tym starszym, ale to w sumie dlatego, ze Zuzia wurosla nam juz z tego najmniejszego.
 
reklama
Do góry