reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Ok, to ciąg dalszy, póki jestem w transie pisania ;-)

- Warto mieć ze dwa rożki, ale niekoniecznie z wkładem kokosowym :))) Rożki świetnie później wykorzystuje się np. do przykrycia Malucha :)

- Okrycia kąpielowe (też proponuję ze dwa na zmianę, by można było je prać ;-)). Z tym, że tutaj już trzeba być ostrożnym, bo tanie i ładne nie zawsze oznacza dobre... Nie chodzi o to, że muszą być super drogie, ale niech spełniają swoją funkcję, czyli niech wchłaniają wodę. Z moich doświadczeń już wiem, że nie kupię okryć z termofrotą... Te za to są rewelacyjne H*NAJMILSZE DUŻE OKRYCIE KĄPIELOWE 100/100 SUPER (419474551) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego. i co ważne na tyle duże, że trochę posłużą :)

- Termometr do kąpieli (wybór ogromny i tutaj już można się kierować tylko gustem :-)

- Termometr do ciała - np. Baby Ono z miękką końcówką (jak zapytacie w sklepie to sprzedawca powinien wiedzieć :-) a jak nie to zwiewać z takiego sklepu czym prędzej :-D Można zaszaleć i kupić termometr wielofukcyjny czyli taki, za pomocą którego można zmierzyć temperaturę na czole, w uszku albo i temperaturę w pomieszczeniu :-D

- Foczki (fotelika ) do wanienki na razie bym nie kupowała :) To dobre dla Maluszków takich minimum 2-3 miesięcznych. Dla noworodka nie ma nic lepszego niż wkładka wannowa z gąbki. Ale obejdzie się i bez tego :-) Można spokojnie podłożyć pieluszkę tetrową, tyle że wtedy trzeba podtrzymywać Malca w wanience, a na wkładce Dziecko się położy i ma się obie ręce wolne :-)

- Inne akcesoria do pielęgnacji Malucha to na pewno: szczoteczka do włosów (niestety większość dostępnych na rynku jest ze sztucznego włosia albo mieszaniny sztucznego i naturalnego). Najlepsze są oczywiście z włosia naturalnego (NUK, Chicco); nożyczki do paznokci (Baby Ono są chyba jednymi z lepszych); aspiratorek do noska z zapasowymi filtrami H**ASPIRATOR do noska FRIDA + 14 FILTRÓW (420733777) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

Jeśli to w czymś pomaga i jeśli o to Wam dziewczyny chodziło, to chętnie w wolnych chwilach będę dopisywała :-) Albo jeśli któraś chce to może pytać na priva :)

Pozdrowionka
 
reklama
YOKA, na pewno coś w tym jest, ale przede wszystkim jest to reklama :-) Nie można nagle powiedzieć, że wszystko jest be, bo weszło na rynek coś innego. Myślę, że każdy producent mógłby maznąć coś w podobnym stylu :-) i wychwalać swoje produkty. Wszystko ma swoje ZA i PRZECIW :)
 
Ja tez uważam że jest dużo racji w tym co jest napisane o tych "super" materacach.....zresztą i tak od zawsze wiedziałam że nie kupię kokos-gryki....:-)
Zdecyduję się na zdrowy materac "AMY" lub "ALVI"
 
Ostatnia edycja:
Mam dylemat nie wiem ktore z łózeczek jest ladniejsze, pomozcie prosze...a jakie bedziecie kupowac materace, bo jestem zielona:-)


Boots.com - Shop -- *Furniture
Boots.com - Shop -- *Furniture

Anoli wybrałabym to drugie!!

Madzienka no niestety nie mogę Ci pomóc :( U nas też nie ma IKEI i nie mam żadnego linku do takowych pokrowców. Tak jak już pisałam, widziałam je kiedyś w zwykłym supermarkecie ale to już jakiś czas temu. Od klientów wiem, że można takie rzeczy dostać m.in. w IKEI...

Semiko dziekuje jakoś sobie poradzimy !!!

Co do tych materacyków, to powiem Wam szczerze że ja nie mam pojecia o czym wy piszecie :-D wiec pewnie znowu pokieruje się waszymi uwagami i wskazowkami :tak:

Semiko w swoim imieniu dziękuję za wyprawkę, mam pytanie do juz doświadczonych mamusek jak i do naszych kochanych specjalistek:tak:

Co powinnam zakupic do wózeczka -gondoli????Oprocz czegoś co przypomna materacyk nie ma tam nic:confused: pomożecie??dzieki
 
Madzienka nie wiem czy widziałaś ten link co do tych pojemników pod łóżeczko...wkleiłam go wczoraj na zakupach...bo z tego co pamiętam to Ty czegoś takiego szukałaś....
Co do gondoli to napewno gruby koc i ewentualnie płaska poduszka.....:-)
 
Madzienka nie wiem czy widziałaś ten link co do tych pojemników pod łóżeczko...wkleiłam go wczoraj na zakupach...bo z tego co pamiętam to Ty czegoś takiego szukałaś....
Co do gondoli to napewno gruby koc i ewentualnie płaska poduszka.....:-)

YOKA dziekuję :tak:ups...zapomniało mi się napisać do Ciebie:zawstydzona/y: bedę czegos takiego szukała, bo jak poczytałam Wasze opinie o szufladach pod łóżeczkiem to dalam sobie spokój....

Dziekuję!!Koc i poduszka, ok...a na ten materacyk nic nie kładzie sie...:confused:wiem że nasze brzdące będę jeździły w kombinezonikach;-)
 
No albo coś takiego jak Myszqa podesłała....a na materacyk możesz położyć pieluszkę flanelową żeby nie pobrudzić materaca...albo jakiś kocyk bawełniany...:-)
 
reklama
Do góry