reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Ja nie jestem przekonana to chodzenia w niedopiętych spodniach, myślę, że to po prostu niewygodne. Miałam w pierwszej ciąży dwa modele spodni: jedne takie, które mają w pasie specjalną, przesuwaną gumkę i drugie, których cała góra była z rozciągliwej bawełny i te ostatnie były zdecydowanie lepsze i wygodniejsze. Przechodziłam w nich całą ciążę.


ja tez z doświadczenia te spodnie z tą wstawką bawełnianą rozciągającą sie polecam !!
 
Dziewczyny przepraszam ze sie "wciskam" . Jestem mamusia lutowa 2008 i mam na sprzedaz swietny wozek w idealnym stanie. Wraz z męzem jestesmy z niego bardzo zadowoleni, jednak zdecydowalismy sie go sprzedac...na lato chcielibysmy kupic spacerówke. Nie chcialabym robic autoreklamy....sama pamietam ile artykulow przejrzalam zanim kupilismy wozeczek. Moze przyda sie ten post.
EMMALJUNGA stan idealny ROLLS WŚRÓD WÓZKÓW (374180839) - Aukcje internetowe Allegro

ps. gwarantuje idealny stan wozka, sama sie nacielam z zakupem przez allegro uzywanej Inglesiny i nie wyobrazam sobie podobnego zachowania. Pozdrawiam
 
a ja zakpupiłam pierwszy ciuch ciązowy wczoraj ! rybaczki jeansowe z taką bawełnianą wstawką i są super, dzis zlatałam sie w nich cały dzień i bardzo wygodne !
 
reklama
Hej Agatkas spodnie czaderskie:-) ale powiedz mi czy widziałaś je już na żywo? bo jestem ciekawa jak wygląda ich góra?
 
Do góry