reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
Wiecie co? Ludzie to jednak dają się zwariować :crazy: albo to już ze mną coś nie tak... Obserwuję na Allegro kombinezoniki i jak widzę, że używane schodzą za ponad 100 zł a za tę samą cenę są nowe i to naprawdę prześliczne to ja już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi...
 
Ja na razie nie mam żadnych kosmetyków.
Z chłopakami używałam tylko mydełko bambino, oliwkę po kąpieli, ewentualnie sudokrem do dupci, no i chusteczki nawilżane (różnych firm), przed spacerkiem jakiś kremik do smarowania buźki i to wszystko.
Teraz chyba zrobię tak samo, nigdy nie używałam pudru i teraz tez chyba nie będę. Zastanawiam sie tylko nad Oilatum, bo dużo osób chwali i być moze kupię.

ja dokładnie tak samo przy Liwii ! nie szalałam z kosmetykami ! a Oliatum używałam tylko do kąpieli sporadycznie jak sucha skórka zaczęłam si robić i to juz jak była trochę starsza ! z chusteczkami jedynie co to na wyjście do torby a tak pupe wode przemywałam czystą i wacikami takimi duzymi z belli !!
 
Wiecie co? Ludzie to jednak dają się zwariować :crazy: albo to już ze mną coś nie tak... Obserwuję na Allegro kombinezoniki i jak widzę, że używane schodzą za ponad 100 zł a za tę samą cenę są nowe i to naprawdę prześliczne to ja już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi...


W KappAhl są świetne kombinezoniki zimowe za 99zł. A na allegro jeszcze płacisz za przesyłkę. Ale na allegro jak na każdej aukcji - atmosfera wciąga i czasem się przepłaca:-) Mój mąż kiedyś kupił telefon na allegro, nowy jakiś wybajerzony i do tej pory leży w pudełku. :-D
 
Hej dziewczyny przenoszę naszą dyskusję o łóżeczkach z Ikei na zakupy ....

Myślę że nie jest tak źle z materacami...U mnie w firmie np. nie ma problemu z materacem na wymiar....i z tego co wiem to nie tylko u "mnie" się to praktykuje...:-)

YOKA nie ukrywam ale pocieszyłaś mnie taka informacją...
to jeszcze pytanie do specjalistek;-) łóżeczka z Ikei mają tylko dwa poziomy wysokości czy ten trzeci jest konieczny??

Anka34 ...gratyuluje coreczki:-)

A jezeli chodzi o ikea, to ja wlasnie zakupilam lozeczko firmy Leksvik, a do tego super skrzynie na zabawki. Swietnie sie to ze soba komponuje. Poza tym gdy te firme ogladalam na necie to bylam zdecydowana na nia ale nie zachwycona. Ale teraz jak mam w domu to jestem naprawde zadowolona :) No i w kieszeni troche lzej:-p :-D

Ewushka kupiłaś łóżeczko z materacykiem, możesz go dla mnie zmierzyć - jeśli oczywiście to nie jest problem...

Do tego łóżeczka, które mi się podoba jest materacyk 120/60 wiec nie jest niewymiarowy:)

Agatkas jestes pewna że on ma dokladnie 120/60...niby tak jest napisane na stronie
Rozmiary po złożeniu
Długość: 123 cm
Szerokość: 66 cm
Wysokość: 80 cm
Szerokość łóżka: 60 cm
Długość łóżka: 120 cm


Powinnam im wierzyć, ale słyszałam juz tyle historii o tych niewymiarowych materacach w łóżkach z Ikei że sama chyba musze to sprawdzić....:tak:
 
reklama
Ja tez uważam że jest dużo racji w tym co jest napisane o tych "super" materacach.....zresztą i tak od zawsze wiedziałam że nie kupię kokos-gryki....:-)
Zdecyduję się na zdrowy materac "AMY" lub "ALVI"

YOKA co to za materac AMY lub ALVI to jest firma czy nazwa..czym one różnią się od tych o których pisze Semiko...
 
Do góry