reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Z mojego punktu widzenia pasy sa najwazniejsze i aby fotelik w grupie 3 nie byl poddupnikiem.ja mam troche km do Pl a Czesi jezdza jak debile(sory za slowa) i bezpieczenstwo jest najwazniejsze szczego lnie tego najmniejszego
 
reklama
Rzuciłam okiem na foteliki i faktycznie niektóre maja pasy dodatkowe te 5 punktowe. Dla mnie tez bezpieczeństwo dziecka w aucie to sprawa priorytetowa. Ja np nie wsadzę dziecka do auta jesli nie ma w nim odpowiedniego fotelika, nawet do taksówki bralismy fotelik. Zapytam znajomego policjanta o te foteliki, może cos mi dopowie,i wtedy zdecydujemy jaki kupic.
 
No ja nie mowie ze 2 latek moze jezdzic juz w foteliku bez dodatkowych pasow. Chodzilo mi bardziej o mojego Maksa a on konczy juz 5 latek. kurcze za miesiac urodziny mlody ma hmmmm czas pomyslec o imprezie, kto przyjezdza hehehehe
 
Nie no 5 latek ok i dziecko ktore wyrosnie to tez oki ale po to robia aby zwiekszyc bezpieczenstwo.Zreszta poszukaj tu u nas na kwietniowkach kiedys byly dyskusje o fotelikach jakie itd.Byl tam link fajny do wykresow jaki fotelik ma jakie bezpieczenstwo i wtedy wiesz co kupujesz.
 
poszukam, poszukam dzięki bardzo, dobrze ze u was napisłam, bo pewnie nie pomyslałabym o tych pasach, niestety poprzedni fotelik musielismy oddać no i stwierdzilismy ze nie opłaca się kupowac takiego do 9-18 kg, bo zaraz trzeba bedzie kupowac wiekszy. dlatego chcemy kupic taki od 9=36 kg skoro sa dopuszczalne. teraz napewno zwróce wieksza uwage na te pasy.
 
Nie ma za co :-) jak mam czas to sluze pomoca .Oczywiscie najlepiej pomiwrzyc co by maly czul sie oki w nim ale nie zawsze jest mozliwosc.No i wam tez musi pasowac :-)
 
jutro poczytam i napewno nie kupie fotelika w ciemno, ten co mielismy poprzednio był równiez firmy Chicco i bylismy mega zadowoleni, Maksiowy też, dlatego teraz też skupiłam się na chicco. poszukam jeszcze nie mamy duzo czasu w sumie na cito musimy kupic bo jestesmy uziemieni. ale w ciemno napewno nie kupie. pomierzymy, zobaczymy:)
 
reklama
hejka dziewczyny poogladałm sobie foteliki i chyba zdecydujemy się na ten
Fotelik ROMER ROEMER BRITAX EVOLVA 1+2+3 _9-36kg (384840278) - Aukcje internetowe Allegro

co o nim sadzicie? wydaje mi się zę posiada wszystkie konieczne funkcjie do bezpiecznej jazdy. Musimy tylko poszukac w sklepach we Wrocku i pomierzyc czy do auta pasuje.

Maksio waży 13 kg niestety tak mało bo jak w grudniu chorował na mononukleoze to w 3 dni schudł 3 kg bo był nieprzytomny i odwodniony( lekarka z przychodni nas tak zalatwiła twierdząc ze to zwykła angina), teraz dopiero nadrabia zaległosci wagowe.
 
Do góry