reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

Jak dla mnie fotelik ok tylko jak wyglada dla grupy 3 bo jezeli tylko poddupnik bez oparcia to zero ochrony miednicy niestety:-(

I mam dobra wiadomosc kupilam buty :-) dzis mieli dostawe i odrazu jedne sie do mnie usmiechnely :-) i jestem super szczesliwa:yes:O takie kupilam http://greatoutdoors.altrec.com/shop/detail/35586/#photo te lime(zielone)sa wygodne i jestem zachwycona.Nigdy nie mialam vhyba az tak wygodnych butow :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale jazda z tym kupnem fotelika, musimy koniecznie poogladać w sklepach o wszystko wypytac, bo musze kupić najlepszy i najbezpieczniejszy dla mojego dziecka. może jakies propozycjie macie?

a butki czaderskie , superowe, strasznie mi się podobaja.
 
Co się opłaci sprowadzić z USA: tanie artykuły dla dzieci z USA, wózki dziecięce, zabawki. Możesz ściągać rzeczy indywidualnie lub w większych paczkach, albo do sklepu w Polsce. Jak kupujesz w USA korzystaj z usługi pośrednika. Sklepy internetowe z USA oferują wysyłkę towaru tylko na terytorium Stanów i Kanady, nie zajmuje się bezpośrednim importem z USA do Polski. Polecam np. www.kupigo.com, przyjmie przesyłke ze sklepu, przepakuje produkt, udostępniając klientowi podgląd video produktu zamówionego a potem transfer do kraju drogą morską lub lotniczą. Wybierz sie na shopping w Chicago czy Nowym Jorku nie ruszając się z domu. Kupuj online: Ubranka dla dziecka, buciki, mebelki do pokoju dziecinnego. Import z USA jest prosty, wysyłka paczek drogą lotniczą i morską z USA do Polski oraz kontenerów. Przed zamówieniem czegokolwiek zasięgnij informacji czy dany produkt w tej ilości, którą planujesz zakupic nie powinien byc oclony. Towar niskiej wartości, na własny użytek, raczej nie powinien być oclony. Rób zakupy w USA.
 
No i mnie kusi kolejna chusta :sorry2:
Asiun link dla ciebie, bo może też cię zainteresuje nati
Fajne obniżki, a chusty bardzo chwalone.
 
Bylismy na weeckend w Pl w piatek po sylwku pojechalismy i wyjezdzalismy w sniegu a tu nic.No ale nie o tym.Latalismy po miescie i oczywiscie mnie trafilo,ze nic nie ma w koncu za 10 droga w sobote jak wpadlam do sklepu tak zgubilam 400 zloty prawie:szok:Jestem bardzo zadowolona mam futerko,spodnice,bluzeczke i 2 paski bo moj juz ostatnia dziurke ma;-) a nie bede robila lepiej nowy kupic:-DSiosta mnie oswiecila tym sklepem,maja tam pojedyncze sztuki i jaki usmiech jak w M wchodzilam :-D:-D szkoda tylko,ze nie wszystkich firm;-)
 
Ja muszę Jagodzie nowe ubrania pokupować, bo właśnie jakiś mega skok zaliczyła i przeciągu miesiąca spodnie się za krótkie porobiły.
/Pewnie dlatego tak na te nogi narzeka/
Ale tak mi sie nie chce. Nawet po sieci mi się nie chce poszukać.
Na razie ograniczam sie do gadania na ten temat, łudząc się, że babcie zakumają :cool2:
W ogóle po świętach, to my chyba tylko chleb kupujemy.
Nie żeby lodówka była pełna, ale niezłą inwencją twórczą się wykazuję, byle tylko o sklep nie zahaczyć.
 
No ja dobrze Cię rozumiem:tak: U mnie jedzeniowe zakupy na szczęście robi Jacek bo ja nienawidzę ale wszystkie inne tez mi zbrzydły:baffled: A Inguchowi też trzeba trochę rzeczy kupić - no i mi, oczywiście;-)
Ale właśnie przed chwilką zrobiłam zamówionko w Tchibo - zobaczymy, kiedy przyjdzie i czy warto było. Jeszcze nigdy u nich nie zamawiałam z internetu ale rzeczy, które mam z tej firmy (kilka) są fajne, więc może teraz też będę zadowolona:confused:
 
No ja dobrze Cię rozumiem:tak: U mnie jedzeniowe zakupy na szczęście robi Jacek bo ja nienawidzę ale wszystkie inne tez mi zbrzydły:baffled: A Inguchowi też trzeba trochę rzeczy kupić - no i mi, oczywiście;-)
Ale właśnie przed chwilką zrobiłam zamówionko w Tchibo - zobaczymy, kiedy przyjdzie i czy warto było. Jeszcze nigdy u nich nie zamawiałam z internetu ale rzeczy, które mam z tej firmy (kilka) są fajne, więc może teraz też będę zadowolona:confused:
Pochwal się co, bo ja ostatnio też lubię tchibo. No ale te koszty przesyłki...
 
reklama
Zamówiłam sobie welurkową piżamkę, dwie dla Inguchy, torbę i spodnie polarkowe dla mnie:tak:
No i te koszty przesyłki jakoś się w tym wszystkim rozmyły:sorry:
 
Do góry