reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

No pieknie nikt chyba tu zakopow nie lubi poza mna:confused: Uwielbiam nawet Jacek sie dziwi szczegolnie te cotygodniowe:yes:
W tschibo kupilismy malemu nawilzacz powietrza w ksztalcie zabki i jestem zadowolona.Ogolnie t firma jak dla mnie jest oki ale jesli chodzi o wszystko inne jak ciuchy.Kilka razy tam kupilam i mechacily sie lub guzkowaly szybko.Ale sprzeciorek maja pierwsza klasa.
 
reklama
No i te koszty przesyłki jakoś się w tym wszystkim rozmyły:sorry:
No właśnie rozmywają się przy większych zakupach.

Ogolnie t firma jak dla mnie jest oki ale jesli chodzi o wszystko inne jak ciuchy.Kilka razy tam kupilam i mechacily sie lub guzkowaly szybko.Ale sprzeciorek maja pierwsza klasa.
Ja i z ciuchów zadowolona. Mam spodnie, kapcie, piżamę. Julek miał kilka ubrań.

Ja zakupów nie lubię robić. Czasami mnie najdzie - tak dwa razy do roku na wypad na zakupy. Poza tym lubię kupować przez net.
 
witam was złociutkie
Nooooooo zakupki to jest to co tygryski lubią najbardziej
osobiście kocham zakupy uwielbiam kupować ubranka dla Natalki dla siebie tym bardziej hehehe
co do Tchibo to kupilam tam ostatnio bardzo elegancki serwis do kawy bone China
teraz poranki są o wiele przyjemniejsze kiedy piję kawusię w takiej piękniutkiej filiżaneczce )):-)
 
Paczka z Tchibo przyszła - super:-)
Piżamki dla Ingucha rewelacyjne - niebieskie, welurkowe za 25 zł sztuka. Śliczne i świetne jakościowo. Dobrze, że kupiłam dwie - ta mniejsza jest idealna teraz a jak wyrośnie to Igoruch będzie miał, bo niebieska. Niestety nie było innych kolorów, bo bym jej jeszcze kupiła:tak:

No i dziś zrobiłam następne zamówienie:-)
 
No to super,jak zadowolona jestes:yes:
A mo przyszly garnki i firanki z quelle.Zamowilam bo maja przeceny cholerne i fajniusie garnki z MF za grosze kupilam mniej jak pol ceny a do tego firanki(juz w normalnej cenie) Balam sie co prawda,ze beda tandetne ale sa super,juz wypralam i wyprasowalam i wisza:yes::yes:
 
Trochę ostatnio zamawiam sobie w internecie:tak: Jako, że zapisałam się na treningi niby fitness, coby "piękną być";-), to zamówiłam w Tchibo odpowiednie ubranko do ćwiczeń:-)
A w związku z niezadługim wyjazdem na narty, dziś kupiłam sobie kurtkę narciarską na Allegro:-p - bardzo jestem ciekawa, co z tego wyniknie, bo nigdzie takiej nie widziałam na żywca i nie mogłam jej przymierzyć ani obejrzeć - tylko na zdjęciach:-)
No i zobaczymy, czy to przypadkiem nie niewypał będzie:baffled: - ale bardzo mi się podobała na zdjęciach i pani obiecała, że jakby co, to mogę zwrócić.
Pożyjemy zobaczymy - jak będzie ok, to Wam pokażę zdjęcia bo śmieszna jest:-)
 
reklama
Witam wasz dziewczyny jestem tu nowa.
Chciałam bym was prosić o porade w kwesti fotelika samochodowego.Wiem, że taki temat już był, ale nie znalazłam niczego na temat fotelików w interesujących mnie kilogramach. Mój synek urodził się w maju 2007 i chcemy kupić mu nowy fotelik, bo teraźniejszy jest beznadziejny. Szukam czegoś od 9-36kg ponieważ spadziewam się kolrjnego dzidziusia i też bedzie w nim jeździł jak podrośnie...
 
Do góry