reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

kapitalne kozaczki,podobaja mi sie wszystkie i te Misi i Myfy i Magduski

ja swoje łupy pokaze jak odzyskam aparat,bo pozyczylismy
kupiłam sobie spodnie i dwie bluzki,a Natce kurtke .
 
reklama
Magduśka kolor bez porównania fajniejszy, taki wybitnie skórzany, az się chce takie buty powąchać :laugh2:
Jakoś tak cudacznie mam, jeśli mam nabyć buty skórzane to muszę je koniecznie niuchnąć zanim podejmę decyzję o kupnie:-)

Dynia to Ty wąchasz buty a mój Tomek jabłka jak kupuje ludzie trochę dziwnie na niego patrzą w sklepie ! :-D
 
Myfa, Misia, Magduska super kozaczki :tak: Kazde w innym stylu ale wszystkie bardzo ladne :happy: Ale w takich na szpilce to juz dawno nie chodzilam, pewnie juz zapomnialam jak sie w nich poruszac :laugh2:
Hmmm chyba jutro sie wybieram na zakupy to moze tez znajde jakies buciki dla siebie :eek:
 
karolla moj tato tez wacha jablka zanim kupi...a wiesz ze dobre jablko powinno pachniec jablkiem? nie ma co sie smiac z meza zzna sie na rzeczy ;-) podobnie z butami jak pachna skora to skorzane...chociazteraz sa i takie preparaty ktore nadaja zapach i polysk jak skorzanym...
 
Świetne zakupy.
A ja sobie wymyśliłam, że pójdziemy dzisiaj na zakupy to może soie jakieś kozaczki kupię - ale zapomniałam, że przeciez święto i raczje nic z tego. No więc może za tydzień. No i chyba wstyd się przyznać, ale ja jeszcze na obcasie nie chodziłam :zawstydzona/y: (no może taki malutki na jakies wesela). CHyba jakaś dziwna jestem, ale po prostu nie umiem i już.
 
Piekne macie butki! Mi się marzy płaszczyk, ale najpierw musimy zaczekać na ta Tomkową nagrodę. Powinni ja wpłacić jeszcze w listopadzie.
Jaki rozmiar butków kupujecie swoim maluchom? Irenki stópki mają 11 cm, przymierzałam buciki 20-ki, wyglądały na dobre, ale ciężko stwierdzic na sto procent.
 
poszalalam dzisiaj troche nowe rzeczy kupilam po 9,99 zeta kazda :-) metku juz oderwalam reszte piore pochwale sie jak juz beda suche....
p1070421rp8.jpg
 
reklama
no piękne piękne!!! Ubieraj w to Hubercika i pokazuj fotki!!!

Wiku nosi rozmiar 21 ale i tak jest mocno dopasowany, więc nie wiem na jak długo mu butki starczą...
 
Do góry