reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

Dzięki Karolla, to z Joanny seria chyba Naturia się nazywa a kolor srebrzysty pył :-) no i kolor tradycyjnie sama nakładałam, bo lubię te robote ;-)

Dynia w życiu bym nie pomyślała że to domowa robota! Slicznie sobie nałożyłaś farbę, bo efekt naturalny jakby to Twój własny kolor był no i przede wszystkim nie żółte! Bosko! Cięcie też super!

ładny kolorek dynia i długość też fajowa... zatęskniłam za długimi włoskami :tak:
ja też po kolorowanku i troszeczkę inny kolorek mam

Magda
Tobie bardzo ładnie w króciutkich włoskach no i zawsze te pasemeczka cudnie u Ciebie wyglądają. Kolorek bardzo twarzowy! Bombastycznie!
 
reklama
ło matko Dynia kolor bomba jabym sie bala sama nakladac blond na wlosy....ale po tym co zrobila mi ostatnio fryzhjerka nie zdiwcie sie jak zafarbuje na blond cale...ech

Magduska super super super bardzo mi sie podoba.....
 
reklama
Do góry