reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :-)

reklama
Remeny. Ja w prawdzie nie mam coneco, ale moje 2 koleżanki posiadają (chociaż nie solar) i bardzo sobie chwalą firmę.
 
Blond, juz widziałam ten wózek, Irenka nawet go wypróbowała jeżdżąc po sklepie. Fajnie wygląda, jest wygodny, ma miekkie "burty" koło główki więc na ostrych zakrętach Irenka nie rozbije głowy ;), dobrze sie prowadzi, rozkłada do poziomu, a cały wózek składa się do dość przyjemnych rozmiarów. Tylko właśnie nie wiem jak z trwałością, na forach różne opinie, ale wiele osób chwali, tak jak koleżanki Karoli. Chyba go kupimy, tylko musimy znowu uskładac troche pieniędzy, bo pustki w kasie po zakupie fotelika...
 
remeny my tez przymiezamy sie do zakupy takiej spacerowki ale kurcze nie wiem czy nie za waskie ma siedzonko musze ja osobiscie obejrzec narazie tylko w necie ....
 
Nasz na razie jezdzi wozeczkiem, ktory kupilismy przed jego urodzinami,tylko ze gondolka ustapila miejsce spacerowce:tak: Stwierdzilismy, ze jeszcze pojezdzimy nia pare miesiecy, bo nasz Eryk jeszcze nie chodzi,wiec nie ma potrzeby kupowac mniejszego wozeczka. Jak zacznie w przyszlym roku byc moze na wiosne chodzic, to kupimy jakas mala, lekka spaceroweczke,a ten dwufunkcyjny sprzedamy.:tak:
 
Dziewczyny a ja mam pytanko. Widzialam, ze niektore dzieciaczki maja takie buciki polaczone ze skarpetami. Za tydzien bedziemy w Polsce i chcialabym takie butki nabyc tylko nie wiem gdzie :confused: Czy ktoras z mamus moglaby mi podpowiedziac gdzie kupic te butko-skarpetki :confused: :-)
 
reklama
Do góry