reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

cholera jasna dzieuch jaksa wstretna przeliscytowala mnie w ostatnie sekundzi o 0,5 gr!!!niech ja szlag!!byla to kurteczka taka z futerkiem!!ormalnie obled!!!a niech to!!zla jestem!!!!ale wczoraj kupilam mojemu synusiowi 2 pary spodni i taki cudniuski spiworek do spania!!!!
 
reklama
Magdamaj - super ciuszki ;D

Ewela - pochwal sie zakupami, nienawidze jak mnie ktos przelicytowywuje :mad: :mad: ostanio został mi kojec sprzątnięty sprzed nosa :mad: :mad:

A ja zamierzam perfidnie sie pochwalić zdobyczami lumpeksowymi - tylko sie szuszą jeszcze ::) ::)
ale naprawde miałam szczęście- rzeczy prawie nówki i za małe grosiczki ;D czyli tak jak Moskity lubią najbardziej ;D
 
fajnie, ze nie kupujecie wszystkie kombinezonow, moze kurtka wystarczy, a pod cieple spodnie rajtuzki ;D

Komarku czekamy na fotki zdobyczy z lumpiku ;D

musze sie pochwalic bo mam nowy wozek, wszystko przypadkowo za sprawa mojego tatki, ktory zadzwonil i powiedzial, ze ma okazje fajny wozio odkupic od znajomych trojkolowiec, wiec mowie jak ma duze kolka to chce bo mam tylko spacerowke na zime...Artur ma go teraz od niego odebrac, tych wozeczkow chyba nie ma w sprzedazy w Polsce - przynajmniej nie znalazlam, nazywa sie Piccolo Atomic i wyglada mniej wiecej tak:

piccolosm6.jpg
 
no i moge dolaczyc do wozkowych maniaczek bo to juz moj czwarty bedzie :laugh:

no i ma palak - najwazniejsze :laugh: poza tym spiworek, wazy 12 kg i nie wiem czy ma skretne kolo bo moj niemiecki nie jest dostatecznie dobry zeby doczytac ::)
 
dziewczyny a jak z butami?bo moja Ola napewno do zimy nie bedzie chodzic :-[ i nie ma sensu kupowac jej butow (bedzie miala jeszcze z mieka podeszwa) no i sie zastanawiam jeszcze nad kombinezonem dwu-czesciowym(kurtka +spodnie) lub jedno.Tylko czy butki ocieplane z mieka podeszwa jej wystarcza ??? ??? ???
 
hehe Wandzik teraz to ja juz wszystko zostawiam, ciuszki, wozki, hustawki itp. :laugh: i kaze mamie zabawki z Anglii przywiezc - w koncu nowe mieszkanie bedzie wieksze i zmieszcze wszystko ! ;D

wiolus no mysle, ze wystarcza spokojnie, ja dla Ady jeszcze nie kupuje bucikow do chodzenia - czekam az zacznie stawiac pierwsze kroczki ;)
 
Joeey - śliczny wózek tymbardziej że podobny do mojego :) ;D ;D :p ;)
Wiolus ja kupiłam jedną parę butków żeby Kubcio w nóżki nie marzł...
nad kombinezonem się zastanawiam, miałam nie kupować ale na sanki kombinezon najlepszy.. :)
 
reklama
Do góry