reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

A ja - jak wcześniej sie deklarowałam - perfidnie sie chwale lumpeksowymi zdobyczami

PICT4490.jpg


PICT4489.jpg


PICT4488.jpg
 
reklama

moskito ale masz oko że takie perełki wyłowiłaś , ....a i tak zdjęcia pewnie w pełni nie oddają ich uroku ;) ;) ;) ;) ;) ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Dziewczynki napiszcie mi proszę, czy jeśli kupowałyście spacerówki dla maluchów, to czy będziecie jeszcze potem kupować parasolki ? Ja już pomału mam dość naszego wielkiego i ciężkiego wózka i najchętniej już kupiłabym jakiś lekki wózeczek, tylko mój Marcin się upiera, że dopiero na wiosnę :-( Z drugiej strony chciałabym, żeby to był już nasz ostatni wózkowy zakup. Myślicie, że na wiosnę będzie można kupić już parasolkę ? czy jeszcze spacerówkę :confused:
 
Anetko, wg mnie Marcin ma trochę racji, bo idzie zima a wtedy lekki wózeczek nie za bardzo się przyda, bo 1. ma małe kółka, które nie nadają się na śnieg 2. jest mało zabudowany i dziecko może w nim marznąć. Z drugiej strony taki wózek przyda się jeszcze ze 2 lata i warto mieć taki mały lekki. My nie mamy parasolki, tylko zwykły składany i jest b. fajny (chicco ponee xs) Polecam!
 
A my w lipcu kupowaliśmy spacerówkę typu "parasolka" tzn składa się jak parasolka.Super, bo jest lekka i mało miejsca zajmuje w bagażniku.Meggy za 285,- jestem z niej zadowolonaA zimą, jak sypnie śniegiem to raczej będziemy jeździć tym dużym wózkiem, z dużymi pompowanymi kołami lub saniami :)Pozdrawiam
 
Z drugiej strony taki wózek przyda się jeszcze ze 2 lata i warto mieć taki mały lekki.

Ze 2 lata?? :eek: Mnie osobiscie rzuca na widok takich duzych dzieciaczkow w wozkach :) Ale rzeczywiscie spotyka sie od czasu do czasu, zawsze mam wzdrygi. :baffled:

Zreszta nigdy nie wiadomo, co sobie upodoba dzieciaczek :) :-) Mojej kolezanki synek jutro konczy rok, i juz chce tylko na nozkach, podobnie moj maz - ledwo nauczyl sie chodzic, to byl koniec wozka nie zyczyl sobie :tak:

Ja rowniez uwazam ze parasolka jest absolutnie niepraktyczna na zime, nawet mam watpliwosc czy nasza spacerowa graco sie nada, jak beda wieksze sniegi - pewnie bede ladowala Oliwcie do tutka, jednak pompowane kola wszystko pokonaja. Ja mam przyciezki dojazd do domu, ciagle nam miasto nie chce zrobic drogi :wściekła/y: :wściekła/y::wściekła/y:w okresie jesienno-zimowo-wiosennym najlepiej miec amfibie, kalosze wedkarza i nie wiem co jeszcze, osobisty plug sniezny :nerd:
 
Magi tak sobie napisałam 2 lata. ;-) Może rok, może kilka miesięcy. Chociaż wiesz, jak się idzie z dzieckiem nawet już dobrze chodzącym na zakupy to jednak lepiej mieć wózek pod ręką. :rolleyes2:
 
Magi tak sobie napisałam 2 lata. ;-) Może rok, może kilka miesięcy. Chociaż wiesz, jak się idzie z dzieckiem nawet już dobrze chodzącym na zakupy to jednak lepiej mieć wózek pod ręką. :rolleyes2:

CHyba, że ma się grzeczne dziecko ;-):-p

Mnie sie tez nie podoba widok trzylatka w wozku - u nas nie przejdzie :)
 
Dzięki Dziewczynki to już mam jakieś pojęcie :-) Ja tam czuję, że będę jednak wolała miec wózek pod ręką nawet jak Kamil będzie już chodzić, bo raczej grzeczny na zakupach to on nie będzie :zawstydzona/y:

Dorotko jak możesz to wyślij mi jakiegoś linka do tego wózeczka, albo napisz co to za model. Wolałabym nie przepłacać za wózek, którego nie będę używać non stop, bo przecież na wiosnę Kamil będzie już chodzić, a ta cena, która podałaś jest zdecydowanie przystępna :tak:
 
reklama
Wózek Meggy:Składa sie jak parasolka,Waży ok. 8 kg,Ma kosz na zakupy dość spory,Budka - zdejmowana,Pałąk - zdejmowany,Przednie koła skrętne z mozliwościa blokady,Ocieplenie na nóżki tez jest w zestawie,i chyba tyletroszke go widac na fotce w podpisie w albumiku z tik-taka:) PozdrawiamLinka nie mam, ale producent chyba z Cieszyna (polskiego)
 
Do góry