reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

tak caly czas o bucikach to wam pokaze jakie dzis dostal cyprys od cioci i wujka
obraz8fq.jpg



co do nowego watku jestem jak najbardziej za.
 
reklama
magdamaj - ceny zabujcze, nie???ale moja znajoma mnie ostatnio pocieszyła mówiąc:- maty ,zabawki - fajnie - ale zobaczysz ze dziecko największą frajde będzie miało bawiąc sie woreczkiem kolorowym,albo reklamówką, albo chusteczkami higiennicznymi - a na to mnie stać, nie????hehehe!!!no ale mimo wszystko część becikowego pójdzie na mate (a reszte na taśme ;D ;D)
agnes.kol - ty to masz szczęście z tą koleżanką ::)
 
No Moskito superaśny ten psiak a jaki duzy , jeżeli to peawda z tymi centymetrami bo aż 35 to sporo
 
Ja między 24 a 28 dostaję becikowe to poszaleję i pokupuję młodemu co nieco ale najpierw wózek jakis ;D
 
reklama
Ooo - to na pewno kupie ;D ;D a to becikowe to sama nie wiem na co wyać - jest tyle opcji ::) ::)

mamaCyprysia - Karolek ma podobne butki i smiać mi się chce - bo aż by sie zjadło
 
Do góry