reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

reklama
A ja myślałam Moskito, że to był żarcik z tą watą szklaną. Mnie rozbawił. Ogólnie szukam Twoich wypowiedzi po wątkach, bo masz fantastyczne poczucie humoru. Tak trzymaj. :)
 
Martula - dzięki :-[ :-[ :-[ :-[ ale mam teraz uśmiech, a miałam iść spać ::) no to był żart ;) kurcze ale mi miło ;D

Magdamaj - to akurat nie jest żart - tak,to piesek w sensie zabawka ;D ;D
 
Podoba mi się ten piesek :-) Zakupię. Matę dostałam od teściów. Becikowe już wkrótce dostanę i trzeba wydać na coś. Moskito, cała przyjemność po mojej stronie. Ostatnio miałam fatalny humor, ale gdy przeczytałam, że doszłaś po rozmowie ze sobą, że nie masz sobie nic do powiedzenia to mnie poskładało.
 
Również cała przyjemność po mojej stronie (tzn, to że Cie poskładałam - bo to,że nie mam o czym ze sobą rozmawiać to wcale nie jest smieszne ;) ;D )
 
Martula - no też fajne - od dziecka można sie nauczyc że w kupie raźniej ;)
Magdamaj - ja wole jeszcze zastanawiać sie którego pieska mam kupić - na piłę jeszcze dla mnie za wcześnie ::), a poza tym - jakbym już ją zamówiła - długo nie zobaczyłabym swojego męża ::) ;D

Juź miałam wysłać wiadomośc a wy mi dostukałyście ::) ::) i tak wyśle :p
 
reklama
Do góry