reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Zakupy***

joeey

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Sierpień 2005
Postów
2 247
....odwazylam sie zalozyc nowy watek, jak mi kazecie to usune..... >:D ;D ;D

;D ;D ;D PISZCIE I CHWALCIE SIE DO WOLI ZAKUPAMI DLA GRUDNIOWYCH DZIECIACZKOW, WYMIANA OPINII NIE TYLKO DOZWOLONA ALE I WSKAZANA, ZDJECIA MILE WIDZIANE ;D ;D ;D
 
reklama
To ja pierwsza dolacze :)

Mamuski, czy ktoras z Was zakupila dla swojego maluszka puzle piankowe na podloge? Ja wlasciwie jestem juz zdecydowana, ale jestem ciekawa Waszych opinii na ich temat. W pierwszych tygodniach bede wykorzystywala glownie do lezenia na brzuszku, bo za bardzo nie mam gdzie Kubusia klasc - jedynie u niego w lozeczku (ale materac jest pod skosem polozony), albo u nas w lozku, ale materac mimo ze nalezy do twardych dla Kubusia jest za miekki. I wkrotce Kubus dostanie prezent w postaci maty edukacyjnej - o takiej: http://www.fisher-price.com/us/infanttoys/product.asp?s=miracles_milestones&id=34785&index=0&pos=0 - to podloze tez te puzle pod mate, zeby troche izolowac od podlogi, bo sama mata wydaje mi sie za cienka zeby dzidzia mogla na niej lezec.

Pozdrowienia,
Agnieszka
 
mi sie marzy dla Cyprysia karuzelka fisher price ale tatus twierdzi ze po co kupowac taka droga jak maly ma i mu sie podoba ta jego,w sumie ma racje. :( chcialabym kupic mate edukacyjna ale nie wiem czy juz bedzie malego interesowac.jak myslicie? chyba widzialam na fotkach u joeey mate, jak tam twoja mala na nia reaguje??
 
Agnesa bardzo fajna ta mata gdzie ty ja bedziesz kupowac? bo ja raczej sie z taka jeszcze nigdzie nie spotkałam...?
 
Ketsa, tak jak napisalam, Kubus ja dostanie w prezencie :) Juz jest w drodze do nas :) Szukalam jej w Polsce, ale nie znalazlam, wiec nie wiem czy jest dostepna. Co do karuzelki fisher price Mamo Cyprysia -to jest naprawde rewelacyjna. My ja mamy i Kubus bardzo ja lubi. Widzi juz te miski i wodzi wzrokiem za nimi i efektami swietlnymi na suficie gdy sie je wlaczy gdy jest ciemno w pokoju. Naprawde polecam, ale jesli ma sie w sypialni praktycznie ciemnosc, bo jesli lampy z ulicy swieca w okna to refleksy swietlne nie beda widoczne. Wtedy lepiej przeznaczyc te pieniazki na cos innego dla dzidziusia. W innym wypadku karuzelka jest naprawde warta tej ceny.

Pozdrawiam,
Agnieszka
 
Agnesa .. no to ja drąże dalej w takim razie gdzie jest dostepna ta mata bo moze akurat tam gdzie mam wtyki...

MamoCyprysia tak jak Agnesa pisze- karuzela jest super ALE: ten poroniony pomysł zeby zrobic ja na baterie to ja tego do tej pory nie rozumiem te baterie to gora na dwa dni mi wystarczały, dlatego przerobilismy ja na zasilacz i teraz juz nie mam zastzen. Acha no i jeszcze zastanawiam sie czy by miskom-tranwestytkom nie uszyc ubranek w ostrzejszych kolorach bo faktycznie pastele sa mniej zauwazalne przez takie maluszki (a druga karuzele mam z brazowymi miskami a to podobno najmniej lubiony kolor przez bobasy)
 
Ketsa, na pewno sa te maty dostepne w USA :)

A jestem zdziwiona, bo juz chyba ktoras z osob na tym forum skarzy sie, ze ta karuzela tak szybko pozera baterie. Ja mam karuzele zamontowana od pierwszego dnia w domu Kubusia, wlaczam ja bardzo czesto, zupelnie nie oszczedzam, i caly czas jade na tych samych bateriach. Moze zalezy jakie baterie sie wlozy. My uzywamy duracell (nie wiem jak to sie pisze).

Pozdrawiam, Agnieszka
 
magdamaj no mozna kupic ale wlasnie tego konkretnego modelu o ktorym mowi Agnesa raczej nigdzie nie ma.

A jesli chodzi o nosidelko to polecam chicco:
http://www.baby.com.pl/szczegoly.php?przedm=1318661

my uzywamy chociaz jak mamy gdzies na zewnatrz wychodzic to trzeba sie nagimnastykowac zeby ubrane dzieko tam zapakowac (ale np. w drodze do samochodu tatus przypina je do siebie razem z ubranym dziekiem i dodatkowo kurtka swoja przykrywa.
ale jak troszke sie ociepli to mysle ze bedzie super.tylko ciekawa jestem na ile starczy)
 
która z was pytała o pałak na fotelik z allegro bo chciałam spytac jaki on jest w realu ;D

ja mam te misie brazowe i mały jest nimi srednio zainteresowany musze poszukac innych


 
reklama
Witam!!!
Karuzela Fishera z misiami jest absolutnie fantastyczna. Mam ją dosyć długo i jeszcze nie zmieniałam baterii, więc rzeczywiście zależy co się włoży.
aOLA, mam ten pałąk na fotelik. Trochę trudno go zamocować, bo zaczepy są sztywne bardzo, ale moja córa go uwielbia. Przypinam łuk do fotelika, dziecko do fotelika i nie ma dziecka. Cieszy się i śmieje cały czas, czasem tam nawet zasypia.

Mata niestety jeszcze nie interesuje malutkiej.
 
Do góry