reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

Wozek ktory ja bede miala ma takie wymiary
Wymiary rozłożonego wózka :


  • Wysokość (cm): 105
  • Szerokość (cm): 63
  • Głębokość (cm): 109
  • Waga 15kg :szok::rofl2:
 
reklama
Pieknaszyszunia- to jest x-a.
Rajani - to sa wymiary mojego ze strony: [h=3]waga i wymiary:[/h]
  • waga w wersji spacerowej - 14kg
  • waga stelaża - 10kg
  • długość / wysokość/ szerokość przed złożeniem: 111 / 117/ 67,5cm
  • długość / wysokość/ szerokość po złożeniu 90 / 47/ 67,5 cm
 
Ostatnia edycja:
Uniwersalny wózek Krasnal Peix - Przyjazny dla kieszeni wózek dziecięcy - 779.00 zł : DINO Najlepsze Wózki Dziecięce Wielofunkcyjne 2013 i 2014 w sklepie dziecięcym, Najlepsze 3w1 Wózki z Fotelikiem 2014 i Najpiękniejsze Meble do Pokoju Dzi

tylko wersja czarno zielona. Uzywany kupuje bo facet chce sprzedac za 380zl, byl uzywany ze 4 miesiace, jak go ogladalam to nowka normalnie bez zadnych plam ani nic. A najlepsze w nim jest to, ze te amortyzatory ma tak zaje***** ze lekko sie docisnie a wozek jak sprezynka, nie jest sztywny jak inne wozki potrafia byc. i ma masywne kola co na lodzkich drogach jest wazne.
 
Rajani super dobra okazja! :) mi też się udało okazję upolować 650 zapłaciłam za ten:) Kolory troche żarówiaste ale co tam, ważne że nasze wózeczki są zadbane i każdemu odpowiadają Twój będzie bardziej stonowany :). amortyzatory dobra rzecz na nasze warszawskie chodniki też . :D
 
die_perle włóczkowy zestaw zwala z nóg ;)
Rajani, Malta wózki fajniste :)
My też upolowaliśmy w ogóle nie zniszczony wózek (gondola nie używana, spacerówka tylko przez 5 miesięcy) - Baby world V-travel :)
O taki -> Wózek wielofunkcyjny BABY-WORLD V-Travel - sklep BabyZilla Wersja numer 17 - czerwony z siwymi kółkami :) I jest na prawdę super. Też ma amortyzatorki, pokrowece na nóżki, torbę, folię przeciwdeszczową i parasolkę :) A zapłaciliśmy za niego tylko 350zł:tak:
 
Ostatnia edycja:
Łupy DSC_0223.jpgDSC_0224.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0223.jpg
    DSC_0223.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 42
  • DSC_0224.jpg
    DSC_0224.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Malta świetny xlanderek! cena rewelacyjna a kolorki sa fajne wcale nie żarówy!!
z ciekawości sprawdziłam wymiary mojego wózka dla porównania bo nawet nie patrzyłam i u mnie tak:
waga :12,6 kg (sama rama 9kg)
wysokość (od podłogi do rączki) :102 cm
długość :105 cm
szerokość : 65 cm
wymiary gondoli (dł.-szer.- wys.) 77cm-37cm-18 cm
waga gondoli : 6 kg

persefona - fajny ten wózeczke :)

rajani:) jeszcze ciuszki kupujesz:p ja już sobie zakazałam:p
 
Do góry