reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

Dzis byłam w sklepie oglądać wózki i znalazłam czerwony wozek firmy implast w promocji za 1900 zł i do tego 2w1!!! Gondola nie różni sie od tego co pokazalam wam wczoraj tylko spacerowka troche inna no ale tamten 4000kosztuje wiec jednak wybiore ten tańszy...
Nizej wklejam zzdjęcia;)
image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 44
reklama
natalie bardzo ładny ten wózek :) ja jeszcze nie byłam oglądać bo w mojej miejscowości nie ma takiego sklepu nawet! jest jakiś 1 czy 2 z ciuszkami i tyle. Także muszę jechać 15 km żeby wózki pooglądać :) znalazłam za to 2 komisy niedaleko mnie, które na pewno odwiedzę. Ale to się na razie wstrzymam z tym... choć już mnie korci strasznie żeby oglądać i kupować :-D
 
No właśnie najgorsze jest to czekanie, dlatego ja od czasu do czasu coś kupię jednak :) ale niestety takie coś jak wózek to trzeba kupić na ostatnią chwilę żeby gwarancja nie uciekała...
 
Witajcie, ja co prawda mam juz dzieciaki odchowane bo 4 i 2 latka ale moge polecic to co sprawdziło sie dla mnie.
Wyprawke oprocz mebli skompletowałam soibie w sklepie wysyłkowym bo ktop by tam miał czas i głowe latac z brzuchem po sklepach w poszukiwaniu laktatorów i butelek.
Jesli chodzi o te 2 to polecam oczywisciwe sprawdzoną markę Avent ( zarówno smoczki jak i butelki sa super)
avent – tanio, niskie ceny, sklep internetowy
wkładki laktacyjne z babyono bo miały zwiekszoną chłonność a mleko leciało mi na potęge
BABYONO 031 24szt. Wkładki laktacyjne PREMIUM o zwiększonej chłonności, Higiena w bdsklep.pl
No i 3 produkty które ułatwiają życie matki:
sterylizer parowy do butelek CANPOL 12/200 Elektryczny sterylizator parowy, Akcesoria pomocnicze w bdsklep.pl
Podgrzewacz do butelek CANPOL 9/271 Podgrzewacz do butelek, Akcesoria pomocnicze w bdsklep.pl
i niania elektroniczna ORAVA Niania elektroniczna BM-4, Akcesoria pomocnicze w bdsklep.pl

ja wszystkie zakupy łacznie z pampersami i mlekiem robiłam na Supermarket Internetowy * Zakupy z Dostawą Do Domu – BdSklep
 
ja sterylizatora i podgrzewacza do butelek na pewno kupować nie będę bo uważam to za zbędny wydatek... co do niani to jeszcze zobaczymy. A jeśli chodzi o chodzenie po sklepach to dla mnie to sama przyjemność :)
 
ja podgrzewacz do butelek mam juz.. dostaliśmy przy pierwszej ciąży....
co do niani to u nas ise napewno przyda - bo mieszkamy w domu :)
chodzić po sklepach nie mam czasu moze to i dobrze - nie korci mnie :) hiih
 
Dżaga my też mieszkamy w domu. Ale ja mam 2 pokoje obok siebie i najczęściej jestem albo w 1 albo w 2 :) także pewnie niania okaże się także sbędna
 
no my troche więcej pewnie dlatego ;] czy na chwile zejsc na dol jak młode bedzie spac bardzo przydatne :)
 
reklama
Ciekawa krypto reklama :sorry2:
Ja mam dom 2-piętrowy i u mnie niania też by się nie przydała,sterylizatora i podgrzewacza też nie użwam...

Natalie fajny wózek, ile ma cm szerokości?
 
Do góry