reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

Podarowali mi go brat z bratową. :) Po bratanku, a kupiła im teściowa brata. Plusem jest bardzo stabilna konstrukcja i dużo przestrzeni w gondoli. Na wiosnę/lato pewnie kupimy nieco lżejszą spacerówkę z obrotowymi kołami, ale na jesień/zimę będzie jak znalazł. :) Trochę się zaoszczędzi.
 
reklama
Piękne, miałam taki wiklinowy. :) Nie są tanie te w stylu retro, mama bratowej też nie oszczędzała im na wózku, ale przyznam, że jest bardzo solidny, do dzisiaj jest w idealnym stanie!
 
ewelinkowska super zakupki, ja już do lumpka nie wchodze o nieeee, nic nie kupuje bo co chwile coś dostaje, już mam np. 5 śpiworków
daj koniecznie znać jak wózek bo jest drugi na mojej liscie wózków :D
joanna bardzo oryginalny i fajowy wózek lol :-)
 
Dziewczyny śliczne wózki :-)

Co do wymiarów wózka to mój Skrzat ma takie
WYMIARY I WAGA WÓZKA

szerokość: 59cm
wysokość: 106cm
długość: 110cm



WAGA WÓZKA
16 kg



FOTELIK
3,5 kg


WYMIARY PO ZŁOŻENIU
szerokość: 57cm-bez kół,59cm-z kołami
długość: 93cm
wysokość: 48cm-bez kół,62cm-z kołami

A dzisiaj kupiłam parę rzeczy :-)
Dla siebie
podkłady poporodowe bella mama
Wkładki laktacyjne
Wielorazowe majki siateczkowe 2 pary (mam jednorazowe ale wolałam dokupić inne bo przy Maciusiu mi było w tamtych niewygodnie)
Osłonki na piersi do karmienia Avent
3447701029.jpg
I dla Kacperka
3455258892.jpgrajstopki22.jpgzawieszkidosmoczka2.jpg
Termometr Termometr do kąpieli wanny DELFIN kaczuszka (3447745050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. delfinek niebieski
Jeszcze pokrowiec na przewijak szt 2 przy Maciusiu nie miałam i kładłam pieluszkę flanelową ale się ślizgała więc teraz zainwestowałam http://allegro.pl/pokrowiec-frotte-na-przewijak-tanio-11-kolorow-i3427370076.htmlP'

No i jeszcze folia na nosidełko
Przy okazji podgrzewacz samochodowy podgrzewacz3.jpg

I tym sposobem z konta ubyło kolejne 170 zł ale już prawie wszystko mam jeszcze chce dokupić body na długi rękaw i kosmetyki i jakieś nowe ubranko na wyjście ze szpitala :-)
 

Załączniki

  • 3447701029.jpg
    3447701029.jpg
    8,2 KB · Wyświetleń: 15
  • 3455258892.jpg
    3455258892.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 19
  • podgrzewacz3.jpg
    podgrzewacz3.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 22
  • rajstopki22.jpg
    rajstopki22.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 21
  • zawieszkidosmoczka2.jpg
    zawieszkidosmoczka2.jpg
    34,7 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
Czy ja pisałam coś wczoraj na temat ubrankowego bana jaki sama na siebie nałożyłam?! hehe

Wczoraj na allegro nabyłam trzy śpiochy - takie na sam początek 56, ale w dobrej cenie - 45zł za trzy szt.pies.jpg

No i jeszcze bluzeczkę tunikę, ale to na przyszłe lato już - nie mogłam się oprzeć - strasznie mi się podobałapies2.jpg
 

Załączniki

  • pies.jpg
    pies.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 45
  • pies2.jpg
    pies2.jpg
    37,5 KB · Wyświetleń: 41
reklama
hahah bosmanka:p ja wczoraj jedna ręką tez odciągałam paluch wskazujący prawej reki od przycisku "kup teraz" .... wszystko przez tego vertbeudeta :p


paulinek- ja na razie zadnych kompresów ani nakładek nie kupowałam- bo za pierwszym razem kompletnie mi się nie przydaly i to były wyrzucone piniadzary....a jak będzie trzeba teraz to maz pusci się sprintem do apteki :p
 
Do góry