reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

Oska ja też zamawiam tylko w tej aptece :) Dla porównania Calperos u mnie kosztuje 47zł, a u nich 27!!! Szok, czy np. preparat który stosuję na rozstępy ( i w końcu widzę postępy, bo zaczyna działać) normalnie coś ok. 50zł, a u nich 30zł!!! Także też polecam!!!:-)
 
reklama
co do materacy- ja zamówiłam dwa- jeden do bollerwagena- taki jajowaty z serii bryza light Bryza Light - Träumeland to jest materac piankowy z pionowymi otworami wentylacyjnymi z pokrowcem sleep seafty

drugi do dużego łóżeczka które stanie jak groch będzie miał ok 5-6 miesięcy tez lateksowy z włókien tencel niestety na polskiej storonie traeumlandu niedostępny - wiec linkuje niemeickia Frühlingsluft - Träumeland - przyznam szczerze ze byl strasznie dorgi bo zaplacilismy ponad 230 euro za niego (prawie 950 zł)....no ale na materacu nie chciałam oszczędzać
 
Die_perle tyle kasy za materacyk to dla mnie jakiś kosmos, ale masz rację, że materac to coś na czym nie powinno się oszczędzać. Lepiej wydać tyle kasy na materacyk niż na jakieś bzdury.

Persefona też widziałam te bodziaki i bardzo mi się podobały, ale się powstrzymałam przed zakupem, bo już trochę ciuszków dostałam i myślę, że mały ma wystarczającą ilość body.
 
no cena kosmiczna...nie powiem- ale w zasadzie to żeby nie sklamac- my dla siebie tez sporo w materace do łozek zainwestowaliśmy tak jak i za materac dla młodej- cena materacy parokrotnie przywyzsza cene samych łozek..wiec w zasadzie dla sprawiedliwości grochowi tez się nalezal porządny materac:p a ze lozeczko kupuje już te na 140 cm dl - z mozliwoscia przebudowy na łozko dla strszaka- wiec mysle ze materac posłuży ładnych kilka lat :)
 
reklama
Też zgadzam się, że na materacu nie powinno się oszczędzać. My małej kupiliśmy lipę co prawda, ale nie było nas stać na lateks- mam kokos grykę- póki co ok- łóżeczko 120x60 długo nie posłuży, a na potem kupimy lateks. A wg mnie nie należy przeliczać euro na pln bo wg zarobków niemieckich to tak jak dla nas 230zł czyli znośnie.
 
Do góry