reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

Witajcie drogie kolezanki!

zapraszam na swoje aukcje w dziale giełda:
https://www.babyboom.pl/forum/sprze...ynki-hustawka-ciuchy-zobacz-koneicznie-65145/

dla kolezanek z bb mam rabat NA WSZYTSKO 5%!!!! wystarczy,ze napiszecie do mnie na maila ze jestescie z bb a rabat zostanie doliczony przy koncowych zakupach!Juz wiele z Was było zadowolonych...na prosbe zainteresowanych moge dac namiary na te z Was,które juz u mnie kupowały...zachecam tez do obejrzenia moich komentarzy na allegro:)

zapraszam serdecznie,mam jeszcze kilka rzeczy do sprzedania!
 
reklama
die_perle a ja chciałam szare, a mam czarne :-) obdzwoniłam tu i tam i niestety nie było.
Dziś wypróbowałam i są super.

Takhisis oj szaleć raczej nie będę. Jeszcze jedne spodenki na lato i sukienka na chrzest Zosi i koniec.

Fakt ciążowe są drogie, ale czasami idzie coś znaleźć.
 
Ja dzisiaj tez kupilam te szare spodnie z H&M, bardzo fajne i maja gume, bo ten wysoki panel na razie mnie nie przekonuje.

I od razu zamowilam sobie jeszcze na allegro legginsy i rajstopy :-)
 
widze ze h& m rządzi- ja tez jestem baaaaaardzo zadowlona z obu par spodni- bardzo wygodne i fajnie sie nosi- a i cena fajna :)
 
DOBRA JESTEM DURNA... miałam już nic nie kupować ale tak sobie zerknęłam na wyprzedaże w h&m i....no zamówiłam sobie kilka rzeczy.... kienia.pngtunika.pngbluzkab.pngbluzkacz.png
 

Załączniki

  • kienia.png
    kienia.png
    29,4 KB · Wyświetleń: 25
  • tunika.png
    tunika.png
    52,6 KB · Wyświetleń: 32
  • bluzkab.png
    bluzkab.png
    39,2 KB · Wyświetleń: 26
  • bluzkacz.png
    bluzkacz.png
    48,2 KB · Wyświetleń: 22
Die_perle natchnęłaś mnie. nie mam w mieszcie HM i nie pomyślałam że przez net moge zakupić ciuchy... zaćmienie umysłu.
hehe

zakupie też coś fajnego:pP
 
reklama
Do góry