reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy :)

Ja również nie kupowałam i nie mam zamiaru kupować nic poza prześcieradłem. Poduszka to zbrodnia dla małego dziecka, z kołdry nie korzysta, a i ochraniacz kupiłam dopiero jak zaczęło się ruszać w łóżeczku.
Łóżeczko kupiłam i teraz też kupię najzwyklejsze szczebelkowe za 150zł plus materac...bez żadnych szuflad, przewijaków, przyborników, baldachimów i innych cudów.
 
reklama
Poduszka to zbrodnia dla małego dziecka,

Masz racje, ale bywają tez przypadki że trzeba wręcz korzystać.
Mój młody od pierszej nocy chrapał. Lekarz wręcz kazał go kłaść wyżej żeby mi sie nie udusił. Młody spał na pół płasko. Nie życze nikomu. Teraz jest juz po operacji migdałów ale i tak chrapanie nie ustąpiło. Musi mieć poduche żeby jęzor mu nie uciekał za daleko.
Grunt ze juz nie spi jak kiedyś na siedząco :)

Osobiście nie polecam poduszek... ale jak trzeba to trzeba:)

Edit: a co do zakupów - kupili my młodemu dziś trampki i adidaski nowe:)
 
Ostatnia edycja:
Landrynka_80 pewnie, że tak:) bywają wyjątki:) ja mówię tutaj o sytuacji, kiedy nie ma takich wskazań. W takim wypadku chyba każdy rehabilitant powie, że dziecko nie powinno spać na poduszce.


Ja kupiłam dzisiaj nareszcie buty i ciążową spódnicę jeansową. Póki co nic więcej do szczęścia mi nie jest potrzebne. Spodnie sobie daruję, bo pogoda chyba nie pozwoli na noszenie spodni:)
 
Ja również zdecyduję się raczej na śpiworek dla Maleństwa- mniejsze ryzyko uduszenia się, no i dzieciak się co chwilę nie rozkopuje z kołderki. Łóżeczko akurat dostanę od kuzynki, razem z pościelami itp..ale co ostatecznie będzie używane, wyjdzie w praniu :)

Ehh.. właśnie przypomniało mi się, w jakich BETACH kiedyś nosiło się dzieci. Całe opatulone w wielkich, białych, często z koronkami poduchach.. Hehe :-D Jakoś dzisiejszy "zwykły" rożek wydaje mi się być przyjemniejszy.

Dobranoc kobitki!
 
Witajcie drogie koleżanki!
Zapraszam Was na swoje aukcjE! Mam sliczne ubrania z Motherhood,ciążowe,jak nowe...większość ciąży przelezałam,wiec ubrania są w stanie wręcz idealnym...

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam sliczne zabawki,ubranka i buciki

Dla Was - Koleżanek z BB - udzielam rabatu 5% na WSZYSTKO!!!!
Juz wiele z Was u mnie kupiło,moge dac namiary to sie zapytacie czy są zadowolone:)

Zapraszam!
 
Moja mała ani z poduszki ani z kołderki nie korzystała. Rożka w sumie nie używałam, bo mi strasznie niewygodnie było.
Teraz też nie będę dużo kupować, bo nie ma potrzeby.

Byłam w niedziele w Fashion House w Jaworznie i kupiłam Olci adidasy z Pumy za 52,50 zł :-). Za moje spodnie też dałam niecałe 60 zł z 150 zł. Uwielbiam takie zakupy no i oczywiście koszulka też 20 zł taniej.
 
o no to super przeceny- ja tez lubie takie wyprzedaze:D po co wydawac wiecej jak mozna mniej:) a wtedy np..wiecej kupic :p

Co do poscieli to z Młoda mialm dokladnie tak jak piszecie- przescieradelko rozek albo spiworek do spania i wsio...a teraz mi sie marzy taka posciel....wiem ze to malo praktyczne i w zasadzie do niczego niepotrzebne..no ale- mam chcice:p
a co do badachimu to powiem Wam ze ja kiedys pytalam o to pediatre- bo mi sie wydawalo ze faktycznie zbiera tylko kurz a on mi powiedzial ze kurz zbiera wszytko- i badachim i przescieradlo i kocyki i spiszki i ochraniacze- wszedzie ten kurz jest i tyle- z baldachimem jest tak ze trzeba go prac czesto wiec roboty wiecej ale powiedzial tez ze wbrew pozorm on chroni przed nadmiarem kurzu bo on osiada na tym baldachimie i mnijesza ilosc osiada w okolicach buzi maluszka- czyli na przesieradelku...
tak czy siak- strasznie mi sie podoba noooooooooooooo:p pokazlam wczoraj mezowi zestaw poscielowy baby rock star- i powiedzial ze fajny i ze moge kupic:D jakbym sie o zgode pytala:p no ale jak moge no to moge i kupione:D
 
No i oczywiscie znalazlam tez cos fajnego na allegro:p chyba podelse siostrze linka - bo podobaja mi sie tez zestawy z tej kolekcji- jeszcze takich nie widzialm ani wy nie wklejalyscie wiec wklejam moze sie tez komus podobaja:)

15ele. HAFT 90x120 moskitiera BABY LUX śliczna (3148402603) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mnie sie podba zestaw dla chlopca- mały podróznik niebieski :)
a dla dziewczynki serduszka róz czekolada- piękny jest :) az wkleje obrazki chyba:p

chlopczykowe :
podróznik.jpgpodróznik2.jpg

dziewczybkowe cudo:

czekoroz.jpgczekoroz2.jpg

fajnie bo do zestawa jest dołączona taka falbanka maskująca na dole- widac na tych drugich zdjeciach:)
 

Załączniki

  • podróznik.jpg
    podróznik.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 14
  • podróznik2.jpg
    podróznik2.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 21
  • czekoroz.jpg
    czekoroz.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 16
  • czekoroz2.jpg
    czekoroz2.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 23
reklama
Ten zestaw dla dziewczynki uroczy. Jednak jeśli mam być szczera to mój mąż padłby trupem jakbym pokazała cenę...hehe. Większość z tych rzeczy mi nie potrzebna, więc szkoda mi byłoby kasy, ale jak kogoś stać to fajnie takie bajery mieć:) Skusiłabym się jakby w tej cenie przyjechali pomalować tak pokój:D
 
Do góry