reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

A ja melduje że przyszła karuzela : używana za 65 PLN
Wsadziłam baterie i wszystko ok, odkazilam, jeszcze uprać misie muszę.
1490187325-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom

O mam taka samą po córce sprzed 11 lat[emoji6] córeczka ją lubiła, a ze w ogóle nie zniszczona, to drugiemu posłuży.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
misia12 to za super cenę udało Ci się kupić!
paninka87 Twoja świetna! Nie ważne ze takie kolory, ważne ze są bardzo zywe.
Moje misie chyba jednak różnią się trochę kolorem niż te to co Ty kupiłaś misia12, moje są bardzie pastelowe, bledsze. I to jedyny minus mojej karuzeli. Ale i tak ta karuzele zostawiam w Szwecji, a pierwsze kilka tygodni będę u rodziców, także liczę na to ze po tym czasie moje dziecię dojrzy te misie[emoji6] a szkoda mi nowa kupowac, bo pamietam ze zapłaciłam za nią jakieś 300 zł


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madzia jednak pastelowe spokojne kolory to raczej plus. Dla dwumiesiecznego dziecka na prawde nie potrzeba tylu kolorow. Nie ma co pzebodzcowywac dziecka. Kreci sie swieci gra i jescze 100 kolorw;)
 
reklama
Do góry