reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Misia ekstra są te rzeczy! Obowiązkowo kupuję dres :-)

Macie do polecenia jakaś fajną karuzelke? Tylko żeby nie była montowana między szczebelkami, bo narazie używamy dla młodego do snu chicco next to me dream.
Moja jest extra ale montowana między szczebelkami. może da się ją postawić bez montowania bo wiem że jest też lampką.
Link do: Tiny Love, Karuzela magiczna z projektorem 3w1

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mam karuzele z misiami fp montuje się do poręczy. Teraz na wyjazd wzięłam projektor z pilotem. Odpalam z łóżka Grzesiowi światełka i szum.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj kupiłam sukienkę na ślub Kuby brata. Bylam w h&m, Reserved, newlook, newyorker a nigdzie nie było sukienki z dekoldem w serek abym mogła nakarmić bobasa. Do tego czarny żakiet, te buty ze zdjęcia i czarna torebka aby było trochę powagi. ;)
1502727024-aaaaaa.jpeg


Sukienka z NEWLOOK za 159 zl
Buty 159 zł

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja kupiłam chustę, koleżanka w temacie pomogła wybrać na olx -elastyczna, za 30 zł. Ponoć do 3 mc będzie dla mnie najlepsza,a potem będę najwyżej kupować tkaną itd.
No i też jestem w trakcie zakupu dwóch kolejnych rzeczy ubrań do karmienia ^^ olx to zło xD
 
Dzisiaj kupiłam sukienkę na ślub Kuby brata. Bylam w h&m, Reserved, newlook, newyorker a nigdzie nie było sukienki z dekoldem w serek abym mogła nakarmić bobasa. Do tego czarny żakiet, te buty ze zdjęcia i czarna torebka aby było trochę powagi. ;)
1502727024-aaaaaa.jpeg


Sukienka z NEWLOOK za 159 zl
Buty 159 zł

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
1502736565-aaaaaa.jpeg

1502736580-aaaaaa.jpeg
1502736591-aaaaaa.jpeg


A to dresy dla Artura z Lidla już trochę ocieplane na roz 62/68 czyli powinny na 4 miesiące starczyc. Bo my powoli wyrastamy z 56 ;)
1502741470-aaaaaa.jpeg


A taki komplet na chrzest na rozmiar 62. Spodnie to ciemny granat a wyszły jak czarne.
Komplecik 49.99
Buciki niechodki 39.99
1502741766-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Emol super sukiena i buty! [emoji7]
I świetne ciuszki dla malucha [emoji4][emoji4][emoji4]

Aim a jaka chuste kupilas ? Mozesz wstawić foto?

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Emol te buty! [emoji7][emoji7][emoji7]
A jaki obcas? Tzn wysokość? Niestety ja nie moge za wysokich, bo mam problem z jedna noga-wygina mi sie w kostce za bardzo i boli. Kiedys miałam delikatna kontuzje, chyba złe leczona ;) i taki efekt.
Ale sa przepiekne! Oby tylko były wygodne ;p

Aim daj znac jak sie sprawdza i jak Ci wychodziło wkładanie dziecka i wiązanie. Bo ja mam z tym obawy. Tzn z wkładaniem :/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry