reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ola to już bez chusty mogę ci powiedzieć jak mi pójdzie - ja nie daje sobie miejsca na obawy-więc się nauczę to robić i pewnie dość szybko będzie mi to dobrze iść ;) pytanie czy młody polubi ;) jeżeli się ma obawy to takie rzeczy nie idą, jak się człowiek bierze w garść to wychodzą ;)
 
reklama
Emol super zakupy, u nas u Lidlu rzeczy dla dzieci nie było już o 8 ...

Aim super podejście :) zaraz wchodzę na olx i popatrzę co tam mają i do karmienia i też za tą chustą popatrzę, Iga lubi na rękach się tulić i zasypiać więc myślę, ze w chuscie jej się spodoba.
 
Ola chyba 10cm. Ja szczerze to zapomniałam, a tu zaraz wrzesień więc zacznie się chłodno. Ostatnia szt na rozmiar 62. Po prostu fart

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja obkupiłam młodego w ciuszki na wiosnę na answear, mają świetne ceny na ciuchy z mango, jak ktoś lubi, polecam :-) i fajne rzeczy kupiłam w reserved na wyprzedaży, ale niestety u mnie jest kids, ale nie mają dla maluchów i kupuję przez internet.
 
Mnie się udało w Lidlu kupić dwie bluzy polarkowe na 62/68 więc myślę że na jesień i zimę idealne.Dwupak leginsów, ale za długie i za szerokie. Nic więcej na nasz rozmiar nie było. Jakaś masakra w tym Lidlu zawsze na dziecięcych ciuszkach.
 
reklama
Do góry